Sztabki złota 500g

500 g sztabka złota 500 g sztabka złota
Producent: LBMA
Cena: 155 664,91 zł
szt.
Sztabka złota Argor Heraeus 500g Sztabka złota Argor Heraeus 500g
Producent: Argor Heraeus
Cena: 155 664,91 zł
szt.
Sztabka złota C.Hafner 500g Sztabka złota C.Hafner 500g
Producent: C. Hafner
Cena: 155 664,91 zł
szt.
Sztabka złota Metalor 500g Sztabka złota Metalor 500g
Producent: Metalor
Cena: 155 664,91 zł
szt.
Sztabka złota PAMP 500g Sztabka złota PAMP 500g
Producent: PAMP
Cena: 155 664,91 zł
szt.
Sztabka złota Valcambi Suisse 500g Sztabka złota Valcambi Suisse 500g
Cena: 155 664,91 zł
szt.

500g sztabki złota - poł kilograma

IDF Metale to firma specjalizująca się w sprzedaży metali szlachetnych od ponad 15 lat. Naszym klientom zapewniamy dostęp do złotych 500g sztabek z akredytacją LBMA. W przypadku sztabek o tej wadze proponujemy wyłącznie produkty odlewane w największych mennicach świata, które znajdują się na Good Delivery List. Każda sztabka złota o wadze 500g w naszej ofercie posiada wybite dane potwierdzające autentyczność tj. nazwa mennicy, próba kruszcu, waga oraz numer seryjny. Chcesz dowiedzieć się więcej lub uzyskać najlepszą cenę zakupu? Przyjdź bezpośrednio do naszego biura w Katowicach lub zadzwoń i zapytaj o indywidualną ofertę. Możesz skorzystać także z zakupów bezpiecznych zakupów online z ubezpieczoną dostawą pod wskazany adres. Lokacyjne sztabki złota 500g to najpewniejsza inwestycja w niepewnych czasach!

Złota sztabka o wadze 500g
jako ochrona kapitału

Inwestowanie w złote sztabki 500 g pozwala ochronić oszczędności przed dewaluacją wartości pieniądza i inflacją. W czasach kryzysu zabezpiecza środki, a w procesie długofalowym, także powiększyć zainwestowane środki. Sztabki złota 500g zaliczane są przez ekspertów do najbezpieczniejszych aktywów, które rozpościerają nad kapitałem skuteczny parasol ochronny. Wytwarzane z czystej próby złota 999.9 sztabki 500g są najprostszą metodą inwestycji w kruszec. Istotnym elementem determinującym wybór konkretnych sztabek jest wspomniana już akredytacja London Bullion Market Association (LBMA), która nadzoruje jakość i wyznacza konkretne wymogi dotyczące produkcji. Akredytację stowarzyszenia uzyskują wyłącznie najlepsze mennice na świecie, a przestrzeganie najwyższej jakości produkcji jest stale monitorowane.

Kup i odbierz półkilogramowe
sztabki złota w Katowicach!

Zapraszamy bezpośrednio do naszego oddziału w centrum Katowic, gdzie zrealizujemy bezpiecznie transakcje.

Bezpieczna inwestycja w złote
sztabki 500g – jesteśmy dla Was

Inwestycyjne sztabki złota 500g w stanie menniczym, pochodzące z akredytowanych przez LBMA mennic to klucz do dywersyfikacji portfela inwestycyjnego. Od wieków złoty kruszec uznawany jest za bezpieczną lokatę kapitału, a także bezpieczny model pomnażania kapitału. To dobre zabezpieczenie na wypadek niesprzyjających okoliczności, a także honorowany na całym świecie środek rozliczeniowy. Akredytacja LBMA wzmacnia pozycję sztabki złota 500g, która w tym przypadku jest automatycznie rozpoznawalna przez zainteresowanych i zdecydowanie lepiej wyceniana przy odsprzedaży.

do góry
bezpieczna dostawa
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium