Sztabki złota 2g

2 g złota sztabka 2 g złota sztabka
Producent: LBMA
Cena: 701,04 zł
szt.
Sztabka złota Argor Heraeus 2g Sztabka złota Argor Heraeus 2g
Producent: Argor Heraeus
Cena: 707,65 zł
szt.
Sztabka złota C.Hafner 2g Sztabka złota C.Hafner 2g
Producent: C. Hafner
Cena: 707,65 zł
szt.
Sztabka złota Metalor 2,5g Sztabka złota Metalor 2,5g
Producent: Metalor
Sztabka złota PAMP 2,5g Sztabka złota PAMP 2,5g
Producent: PAMP
Cena: 884,56 zł
szt.
Sztabka złota Valcambi Suisse 2,5g Sztabka złota Valcambi Suisse 2,5g
Cena: 884,56 zł
szt.

2g złote sztabki z mennic LBMA

Sztabki złota 2g są produktem odpowiednim dla świadomego inwestora, który nie tylko powiększa zasób portfela, ma na uwadze jego bezpieczeństwo i odporność na inflację, lub inne niekorzystne zdarzenia na rynkach światowych. Optymalna zarówno w przypadku większych, jak i mniejszych inwestycji sztabka złota 2g staje się realnym zyskiem w niepewnych czasach, po który nie trudno sięgnąć, aby zabezpieczyć swoje aktywa. IDF Metale Katowice proponuje sztabki złota 2g wyłącznie od uznanych producentów, którzy mogą poszczycić się akredytacją LBMA.

Wielka moc w przystępnej cenie dla świadomych inwestorów

W czasach, w których dewaluacja tradycyjnych walut to nie jedyny problem inwestorów, 2g sztabki złota okazują się prawdziwą opoką. Optymalna waga sztabki, a tym samym jej przystępna cena, pozwala na systematyczne dokupowanie i zwiększenie zasobności portfela inwestycyjnego. Przez wieki złoto pełniło funkcję środka płatniczego, współcześnie nadal jest honorowane na rynkach światowych, a co więcej jest środkiem pożądanym, które nie traci na swojej wartości. Sztabka złota o wadze 2 gram ma swoje unikalne cechy, które pozwalają się jej oprzeć różnego rodzaju zawirowaniom ekonomicznym. W połączeniu z ceną staje się jedną z częściej wybieranych form inwestowania w złoto.

Kup sztabki złota ważące 2g w sklepie internetowym lub oddziale IDF

Zapewniamy możliwość odbioru osobistego sztabek bezpośrednio w naszym oddziale lub dostawę na adres.

Certyfikat i akredytacja 2 gramowych sztabek z naszego sklepu

Kupując złoto inwestycyjne, warto postawić na światowych producentów, którzy są gwarantem jakości i tym samym łatwej zbywalności cennego towaru w przyszłości. Oferowane przez IDF Katowice sztabki złota 2g posiadają opakowanie typu Certicard, które chroni przed uszkodzeniami oraz dodatkowo zawiera certyfikat autentyczności. Ponadto w ofercie posiadamy wyłącznie inwestycyjne 2g sztabki złota, których producenci uzyskali akredytację London Bullion Market Association (LBMA), tym samym spełniając rygorystyczne wymogi związane z produkcją i utrzymaniem jakości.

Interesuje Cię portfel inwestycyjny oparty o solidne fundamenty? Odwiedź IDF Katowice – sztabki złota 2g są jedną z propozycji dla świadomych inwestorów!

do góry
bezpieczna dostawa
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium