Metalor

Metalor to akredytowany w LBMA, szwajcarski producent złotych sztabek! Kup produkty firmy w korzystnej cenie u sprawdzonego dystrybutora. Zapraszamy!

Produkty Metalor w ofercie IDF:

Sztabka złota Metalor 1g Sztabka złota Metalor 1g
Producent: Metalor
Sztabka złota Metalor 2,5g Sztabka złota Metalor 2,5g
Producent: Metalor
Sztabka złota Metalor 5g Sztabka złota Metalor 5g
Producent: Metalor
Sztabka złota Metalor 10g Sztabka złota Metalor 10g
Producent: Metalor
Sztabka złota Metalor 20g Sztabka złota Metalor 20g
Producent: Metalor
Sztabka złota Metalor 1 uncja Sztabka złota Metalor 1 uncja
Producent: Metalor
Cena: 9 688,07 zł
szt.
Sztabka złota Metalor 100g Sztabka złota Metalor 100g
Producent: Metalor
Sztabka złota Metalor 50g Sztabka złota Metalor 50g
Producent: Metalor
Sztabka złota Metalor 250g Sztabka złota Metalor 250g
Producent: Metalor
Cena: 76 006,91 zł
szt.
Sztabka złota Metalor 500g Sztabka złota Metalor 500g
Producent: Metalor
Cena: 151 847,10 zł
szt.
Sztabka złota Metalor 1kg Sztabka złota Metalor 1kg
Producent: Metalor
Cena: 303 876,09 zł
szt.

Metalor - przedsiębiorstwo z akredytacją LBMA

Historia firmy Metalor rozpoczęła się w połowie XIX wieku. Obecnie marka ma ugruntowaną pozycję nie tylko w Szwajcarii, ale na całym świecie - ich oddziały zlokalizowane są bowiem również w Chinach, Hong Kongu, Singapurze, jak i Stanach Zjednoczonych. Chciałbyś zbudować lub rozwinąć swój portfel inwestycyjny lub oszczędnościowy? Nasi eksperci pomogą Ci mądrze ulokować kapitał w złocie lub srebrze!

Metalor - imponujący rozwój szwajcarskiego przedsiębiorstwa

Szwajcarska precyzja i jakość rozpoznawalna na całym świecie - tak Metalor reklamuje swoje sztabki oraz monety bulionowe. Początkowo zajmowała się jednak wytapianiem i walcowaniem złota, które było wykorzystywane do produkcji kopert zegarków. Dopiero 1924 roku pod ich szyldem zostaje otwarta rafineria, gdzie wyrabiane jest m.in. srebro o próbie kruszcu 999. Międzynarodowa ekspansja rozpoczyna się w latach 60. XX wieku, nabywając udziały w CMP Paris, a także otwierając we Francji fabrykę srebrnych styków elektrycznych. Następnym celem Metalor są Stany Zjednoczone, jednak największe korzyści przynosi otwarcie oddziału w Chinach, nabycie rafinerii w Hong Kongu oraz inne działania, które miały miejsce w Japonii, Korei i Singapurze. Warto wspomnieć, że obecnym właścicielem spółki Metalor jest japońska firma Tanaka Kikinzoku, którą w roli “sędziego” w Londyńskim Stowarzyszeniu Rynku Kruszców reprezentuje Hitoshi Kosai. Jeśli więc chciałbyś zainwestować w złotą lub srebrną sztabkę, wybierając produkty tej marki możesz być pewien, że będzie ona najwyższej jakości!

Wyroby mennicy Metalor kupisz w IDFmetale!

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości sztabki rafinerii. Zamów je z ubezpieczoną wysyłką lub odbiorem w naszym oddziale!

Metalor i akredytacja LBMA - dlaczego ten certyfikat jest tak istotny?

W przypadku Metalor oraz innych przedsiębiorstw, które zostały wyróżnione certyfikatem LBMA, warto wspomnieć o znaczeniu, jakie ta akredytacja ma na rynku metali szlachetnych. Bowiem zarówno wśród innych firm, jak i wśród Klientów, LBMA jest bardzo znaną i szeroką marką, budzącą ogromne zaufanie. Sztabki złota i monety bulionowe, które wypuszcza Metalor, dzięki temu atestowi można sprzedać na całym świecie, a ich wartość zdecydowanie nie będzie malała. Co ważne, producenci wpisani na listę Londyńskiego Stowarzyszenia Rynku Kruszców zobowiązani są do przestrzegania wysokich standardów produkcji. Wymagania dotyczą m.in. próby kruszcu (w przypadku złota nie może być ona niższa niż 995), a także wagi, która nie może być mniejsza niż 350 uncji (maksymalna masa to 430 uncji). Jeśli więc planujesz inwestycję i chciałbyś wybrać sztabkę Metalor, możesz być pewien, że otrzymasz jakościowy produkt.

Zapraszamy do naszego oddziału w Katowicach, jeśli chciałbyś obejrzeć asortyment tego producenta - chętnie doradzimy Ci jakie kroki podjąć, aby zakup był dla Ciebie jak najbardziej korzystny!

do góry
bezpieczna dostawa
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium