Formy płatności

Ze względu na częste wahania kursów metali szlachetnych, ceny w IDFmetale.pl są uaktualniane na bieżąco (dotyczy produktów - złoto i srebro w formie sztab oraz monet bulionowych). Dlatego więc aby móc rozpocząć realizację zamówienia, konieczne jest jego opłacenie i zaksięgowanie na koncie bankowym w ciągu 1 dnia roboczego od momentu złożenia zamówienia. Takie same wymagania związane są z zamówieniami co do których została wybrana opcja rozliczenia gotówkowego.

 

Przelew na konto bankowe

Tradycyjny przelew bankowy na konto IDF Sp. z o.o. Poniżej podajemy numer konta do wpłat w PLN.

Santander Bank Polska S.A.

76 1910 1048 2790 0461 9541 0001

IDF Sp. z o.o. ul. Jagiellońska 5/1 40-032 Katowice

Jeżeli chcą Państwo opłacić zamówienie w innej walucie, prosimy o kontakt z infolinią.

 

Bezpieczne płatności elektroniczne DotPay

Udostępniamy Państwu także płatności za pośrednictwem systemu DotPay. Jest to gwarancja szybkiej płatności oraz natychmiastowego otrzymania przez nasz sklep potwierdzenia zapłaty. Transakcja dokonana za pomocą systemu DotPay przyśpiesza całość transakcji, dzięki czemu szybciej możemy wysłać do Państwa zamówione produkty. Umożliwia płatność e-transferem oraz telefonem komórkowym. W przypadku wyboru formy płatności za pośrednictwem DotPay, do końcowej sumy zamówienia zostanie naliczona prowizja DotPay w wysokości 2% wartości zamówienia (wraz z kosztami dostawy).

 

Płatność gotówką przy odbiorze w oddziale IDF

Dla zamówień realizowanych w formie odbioru osobistego istnieje możliwość opłacenia zamówienia gotówką. Transakcje, których wartość zamówienia nie przekracza 15.000 Euro mogą być realizowane bez podawania danych osobowych. W przypadku chęci złożenia takiego zamówienia prosimy o wcześniejszy kontakt z infolinią lub odwiedziny w naszym oddziale w Katowicach przy ul. Jagiellońskiej 5/1 lub w Tychach przy ul. Damrota 49.

 

Płatność przelewem Sorbnet przy odbiorze w oddziale IDF

Dla wysokich transakcji (powyżej 100 tys. złotych) istnieje możliwość opłacenia zamówienia przelewem Sorbnet w oddziale IDF. Przelew Sorbnet wykonany na miejscu, zostaje zaksięgowany na koncie IDF w ciągu 15 minut. W razie zainteresowania taką formą opłacenia zamówienia, prosimy o wcześniejszy kontakt z Infolinią.  

 

 

 

Integracja cen produktów z kursami Stooq.pl by Maxsote

Sklep internetowy Shoper Premium