Formy płatności

Ze względu na częste wahania kursów metali szlachetnych, ceny w IDFmetale.pl są uaktualniane na bieżąco (dotyczy produktów - złoto i srebro w formie sztab oraz monet bulionowych). Dlatego więc aby móc rozpocząć realizację zamówienia, konieczne jest jego opłacenie i zaksięgowanie na koncie bankowym w ciągu 1 dnia roboczego od momentu złożenia zamówienia. Takie same wymagania związane są z zamówieniami co do których została wybrana opcja rozliczenia gotówkowego.

Przelew na konto bankowe

Tradycyjny przelew bankowy na konto idfmetale.pl
Poniżej podajemy numer konta do wpłat w PLN.
mBank S.A. 31 1140 1078 0000 2863 0700 1001
idfmetale P.S.A. ul. Jagiellońska 5/1, 40-032 Katowice
Jeżeli chcą Państwo opłacić zamówienie w innej walucie, prosimy o kontakt z infolinią.

Bezpieczne płatności elektroniczne DotPay

Udostępniamy Państwu także płatności za pośrednictwem systemu DotPay. Jest to gwarancja szybkiej płatności oraz natychmiastowego otrzymania przez nasz sklep potwierdzenia zapłaty. Transakcja dokonana za pomocą systemu DotPay przyśpiesza całość transakcji, dzięki czemu szybciej możemy wysłać do Państwa zamówione produkty. Umożliwia płatność e-transferem oraz telefonem komórkowym. W przypadku wyboru formy płatności za pośrednictwem DotPay, do końcowej sumy zamówienia zostanie naliczona prowizja DotPay w wysokości 2% wartości zamówienia (wraz z kosztami dostawy).

Płatność gotówką przy odbiorze w oddziale IDF

Dla zamówień realizowanych w formie odbioru osobistego istnieje możliwość opłacenia zamówienia gotówką. Transakcje, których wartość zamówienia nie przekracza 15.000 Euro mogą być realizowane bez podawania danych osobowych. W przypadku chęci złożenia takiego zamówienia prosimy o wcześniejszy kontakt z infolinią lub odwiedziny w naszym oddziale w Katowicach przy ul. Jagiellońskiej 5/1.

Płatność przelewem Sorbnet przy odbiorze w oddziale IDF

Dla wysokich transakcji (powyżej 100 tys. złotych) istnieje możliwość opłacenia zamówienia przelewem Sorbnet w oddziale idfmetale.pl. Przelew Sorbnet wykonany na miejscu, zostaje zaksięgowany na koncie IDF w ciągu 15 minut. W razie zainteresowania taką formą opłacenia zamówienia, prosimy o wcześniejszy kontakt z Infolinią.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium