C. Hafner

Kup produkty C. Hafner u oficjalnego partnera. Sprawdź ofertę złotych sztabek niemieckiego producenta i zamów je online z wysyłką lub odbierz w oddziale!

Produkty C. Hafner w ofercie IDF:

Sztabka złota C.Hafner 1g Sztabka złota C.Hafner 1g
Producent: C. Hafner
Cena: 373,34 zł
szt.
Sztabka złota C.Hafner 2g Sztabka złota C.Hafner 2g
Producent: C. Hafner
Cena: 706,46 zł
szt.
Sztabka złota C.Hafner 5g Sztabka złota C.Hafner 5g
Producent: C. Hafner
Cena: 1 683,30 zł
szt.
Sztabka złota C.Hafner 10g Sztabka złota C.Hafner 10g
Producent: C. Hafner
Cena: 3 313,52 zł
szt.
Sztabka złota 10 x 1g SmartPack C.Hafner Sztabka złota 10 x 1g SmartPack C.Hafner
Producent: C. Hafner
Cena: 3 560,14 zł
szt.
Sztabka złota C.Hafner 20g Sztabka złota C.Hafner 20g
Producent: C. Hafner
Cena: 6 438,17 zł
szt.
Sztabka złota 1 uncja C.Hafner Sztabka złota 1 uncja C.Hafner
Producent: C. Hafner
Cena: 9 908,25 zł
szt.
 Sztabka złota C.Hafner 50g Sztabka złota C.Hafner 50g
Producent: C. Hafner
Cena: 15 778,37 zł
szt.
Sztabka złota C.Hafner 100g Sztabka złota C.Hafner 100g
Producent: C. Hafner
Cena: 31 630,54 zł
szt.
Sztabka złota C.Hafner 250g Sztabka złota C.Hafner 250g
Producent: C. Hafner
Cena: 77 734,31 zł
szt.
Sztabka złota C.Hafner 500g Sztabka złota C.Hafner 500g
Producent: C. Hafner
Cena: 155 298,09 zł
szt.
Sztabka złota C.Hafner 1kg Sztabka złota C.Hafner 1kg
Producent: C. Hafner
Cena: 310 782,20 zł
szt.

Niezwykła historia rafinerii C. Hafner

XIX wiek obfitował w różnorodne wydarzenia - kryzysy gospodarcze, wojny, rozwój przemysłowy. W 1850 roku powstała natomiast rafineria C.Hafner, która pomimo często niesprzyjających wpływów historii przez lata rozwijała się z coraz większymi sukcesami. Obecnie niemiecka marka posiada akredytację Londyńskiego Stowarzyszenia Rynku Kruszców i jest znana z wysokiej jakości produktów, takich jak złote sztabki. Wyroby z oferty rafinerii dostępne są w naszym sklepie internetowym oraz katowickim oddziale - skorzystaj z oferty oficjalnego partnera C. Hafner w Polsce!

Początki w Złotym Mieście i rozwój rafinerii C. Hafner

W latach 1850-1923 przedsiębiorstwo C. Hafner rozwijało się w branży jubilerskiej i zegarmistrzowskiej. Ówczesna siedziba znajdowała się w Pforzheim, które słynęło z produkcji biżuterii i zegarków - z tego względu nazywano je Złotym Miastem. Dzięki temu, że przedsiębiorstwo pracowało nad możliwością obróbki wszelkiego rodzaju metali szlachetnych, firmie udało się stworzyć metodę ponownego przetwarzania tych cennych surowców. Założyciel, Carl Hafner, ujrzał w tych działaniach bardzo duży potencjał, dlatego też celem marki stało się odzyskiwanie kruszców z różnych odpadów. Z metali szlachetnych produkowano więc materiał odlewniczy, a także półprodukty dla innych branż, takie jak arkusze, druty, rury oraz pierwsze stopy dentystyczne. Nie zapomniano również o podstawowej działalności C.Hafner, czyli tworzeniu biżuterii i zegarków. Wszystkie te dziedziny produkcji dalej są obsługiwane przez rafinerię - wciąż też cieszą się bardzo dużym uznaniem, ze względu na jakość materiałów oraz wykonanie. Z czasem do stałej oferty firmy weszły złote sztabki.

W naszym oddziale możesz kupić duże ilości sztabek C. Hafner

Niemiecka rafineria C. Hafner to obecnie jeden z najchętniej wybieranych producentów sztabek złota wśród inwestorów. Precyzja, wysoka jakość, nowoczesne technologie produkcji - wszystko to sprawia, że wyroby rafinerii są cenione w branży metali szlachetnych.

Rafineria C. Hafner i działalność producenta z akredytacją LBMA

Certyfikat Londyńskiego Stowarzyszenia Rynku Kruszców rafineria C. Hafner otrzymała w 2013 roku. Oznacza to, że przedsiębiorstwo spełnia bardzo wysokie standardy, dotyczące jakości, bezpieczeństwa, etyki, ekologii oraz używanych do produkcji kruszców. W ostatnich latach powstała również nowa siedziba firmy, pozycjonująca się jako wiodąca marka w branży metali szlachetnych. Inwestycje w złoto oraz srebro to bezpieczny sposób lokowania kapitału, jednak tylko zakup najwyższej jakości kruszców pozwoli Ci uzyskać w przyszłości odpowiedni zwrot z transakcji. Dlatego też w ofercie IDFmetale dostępne są produkty tego producenta - jako zaufany na rynku partner zapewniamy konsumentom dostęp do szerokiego wagowo wachlarza sztabek C. Hafner oraz monet bulionowych innych producentów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, dostępnym w sklepie internetowym i oddziale w Katowicach. Nasi eksperci czekają na kontakt!

do góry
bezpieczna dostawa
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium