Formy dostawy

Stoimy na stanowisku, że odbiór metali szlachetnych powinien być dla klienta przyjemnością, a nie jedynie kolejnym obowiązkiem.

Odbiór osobisty

Zamówienie można odebrać w wybranym Oddziale IDF. W momencie gdy zamówione produkty są gotowe do odbioru, zostaną Państwo o tym poinformowani telefonicznie lub e-mailowo. Odbiór osobisty ma miejsce oddziałach IDF, cechujących się wyjątkowym rozmachem i ekskluzywnością wnętrz. Wydanie zamówionych produktów odbywa się w sposób dyskretny, w przyjemnej atmosferze przy filiżance kawy lub herbaty. Dzięki temu mamy możliwość lepszego poznania naszych klientów.

Ubezpieczona dostawa kurierem

Towar zamówiony w sklepie IDFmetale.pl dostarczany jest przez firmę Pocztex (Kurier 24), która jako jedyna w Polsce umożliwia bezpieczny transport metali szlachetnych. Cena nadania przesyłki jest uzależniona od jej wartości - każda przesyłka jest w pełni ubezpieczona. 

Zamówienia realizowane są w ciągu 24 godzin, 7 lub 14 dni roboczych, licząc od dnia zaksięgowania płatności na naszym koncie. W przypadku zamówienia produktu dostępnego w 24h i zaksięgowania płatności do godz. 12:00 przesyłkę nadajemy tego samego dnia!

Zamówienia dostarczane są na wskazany przez Państwa adres następnego dnia roboczego od momentu wysłania przesyłki. Gdy paczka opuszcza IDFmetale.pl są Państwo o tym informowani wiadomością e-mail, wraz z linkiem pozwalającym na śledzenie statusu przesyłki. Kurier dostarcza przesyłkę w dni robocze, w godzinach od 9:00 do 20:00, zaś w przypadku, gdy podany adres dostawy to firma - do godz. 15:00. Gdy kurier nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem, zostawi awizo, a przesyłkę będzie można odebrać w najbliższej placówce Poczty Polskiej.

W chwili, gdy kurier doręcza przesyłkę, prosimy o sprawdzenie, czy paczka nie jest w żaden sposób uszkodzona - przede wszystkim czy nie ma śladów pozwalających przypuszczać, że ktoś próbował coś z paczki wyciągnąć. Jeżeli stwierdzono znamiona takiego uszkodzenia lub próby uszkodzenia paczki, prosimy jej nie przyjmować. Zostanie ona wysłana Państwu jeszcze raz.

Dodatkowe możliwości

W przypadku zainteresowania dodatkowymi usługami, takimi jak: doręczenie wyłącznie do rąk własnych, odbiór przesyłki w sobotę lub doręczenie na wskazany dzień prosimy o bezpośredni kontakt z naszą infolinią pod numerem: 32 416 24 54.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium