Formy dostawy

Stoimy na stanowisku, że odbiór metali szlachetnych powinien być dla klienta przyjemnością, a nie jedynie kolejnym obowiązkiem.

Gwarantujemy bezpieczeństwo dostaw


*dotyczy zamówień złożonych do godziny 12:00 w dni robocze.

 

Opcje odbioru i dostaw

 

Odbiór w oddziale

Zamówienie można odebrać w wybranym Oddziale IDF. W momencie gdy zamówione produkty są gotowe do odbioru, zostaną Państwo o tym poinformowani telefonicznie lub e-mailowo. Odbiór osobisty ma miejsce oddziałach IDF, cechujących się wyjątkowym rozmachem i ekskluzywnością wnętrz. Wydanie zamówionych produktów odbywa się w sposób dyskretny, w przyjemnej atmosferze przy filiżance kawy lub herbaty. Dzięki temu mamy możliwość lepszego poznania naszych klientów.

 

Odbiór w placówkach Poczty Polskiej

Zamówienie możesz odebrać w dowolnej placówce poczty polskiej. Przesyłki doręczane są najczęściej w drugim lub trzecim dniu roboczym od dnia nadania, jedynie w dni robocze, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.

 

Dostawa kurierem

Towar zamówiony w sklepie IDFmetale.pl dostarczany jest przez firmę Pocztex (Kurier 24), która jako jedyna w Polsce umożliwia bezpieczny transport metali szlachetnych. Cena nadania przesyłki jest uzależniona od jej wartości - każda przesyłka jest w pełni ubezpieczona.

Zamówienia dostarczane są na wskazany przez Państwa adres następnego dnia roboczego od momentu wysłania przesyłki. Gdy paczka opuszcza IDFmetale.pl są Państwo o tym informowani wiadomością e-mail, wraz z linkiem pozwalającym na śledzenie statusu przesyłki. Kurier dostarcza przesyłkę w dni robocze, w godzinach od 9:00 do 20:00, zaś w przypadku, gdy podany adres dostawy to firma - do godz. 15:00.  Gdy kurier nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem, zostawi awizo, a przesyłkę będzie można odebrać w najbliższej placówce Poczty Polskiej. 

W chwili, gdy kurier doręcza przesyłkę, prosimy o sprawdzenie, czy paczka nie jest w żaden sposób uszkodzona - przede wszystkim czy nie ma śladów pozwalających przypuszczać, że ktoś próbował coś z paczki wyciągnąć. Jeżeli stwierdzono znamiona takiego uszkodzenia lub próby uszkodzenia paczki, prosimy jej nie przyjmować. Zostanie ona wysłana Państwu jeszcze raz.

Dostawy konwojowane

Dla wygody największych inwestorów udostępniliśmy opcję dostarczenia przesyłek w pełni ubezpieczonym konwojem. To rozwiązanie opłacalne w przypadku większych zakupów (na ogół przekraczających 500 tys. zł). Dostawa konwojem zapewnia maksymalne bezpieczeństwo dostarczania towarów wysokiej wartości do dowolnego miejsca w Polsce. Cennik i warunki są ustalane indywidualnie. W przypadku zainteresowania zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami.

 

Organizujemy

 

Zapytaj o dostawy

W przypadku zainteresowania dodatkowymi usługami, takimi jak: przesyłka konwojowana, doręczenie wyłącznie do rąk własnych, odbiór przesyłki w sobotę lub doręczenie na wskazany dzień prosimy o bezpośredni kontakt z naszą infolinią pod numerem 32 416 24 54.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium