Skup złota i srebra

Klienci, którzy dokonują zakupu za pośrednictwem IDFmetale.pl oprócz najwyższej jakości otrzymywanych produktów, mają także zagwarantowaną możliwość odsprzedaży zakupionego kruszcu. Aby zapewnić możliwie jak największą przejrzystość transakcji skupu metali szlachetnych, poniżej przedstawiamy Państwu tabelę z aktualnie obowiązującymi cenami, które są na bieżąco aktualizowane.

Aktualne ceny skupu metali szlachetnych

Zapewniamy skup metali szlachetnych w formie sztabek i monet bulionowych

Prowadzimy skup sztabek inwestycyjnych - zarówno złotych jak i srebrnych, a także srebrnych monet bulionowych. Istnieje także możliwość odsprzedaży innych metali, takich jak pallad i platyna.

W przypadku zainteresowania możliwością odsprzedaży posiadanych metali szlachetnych, prosimy o kontakt z doradcą lub bezpośredni kontakt z obsługą sklepu IDFmetale drogą mailową: [email protected], bądź też kontakt telefoniczny z naszą infolinią pod numerem: 32 416 24 54

Chcesz sprzedać metale szlachetne?

Zapraszamy do punktu skupu w naszym oddziale w Katowicach!

Usługa skupu srebra i złota inwestycyjnego w IDFmetale

Naszą działalność prowadzimy już od blisko dwudziestu lat, dzięki czemu jesteśmy znaną i zaufaną marką w branży finansowej. W przypadku usługi odkupu złota i srebra, przyjmujemy zarówno monety bulionowe, jak i sztabki, istnieje również możliwość odsprzedaży innych metali, takich jak pallad czy platyna. Nasza spółka wpisana jest do rejestru podmiotów uprawnionych do prowadzenia działalności kantorowej w zakresie sprzedaży i zakupu złota dewizowego oraz platyny dewizowej - dzięki temu Klienci decydujący się na skorzystanie z usługi skupu złota w Katowicach mogą być pewni, że zagwarantujemy im wysokie standardy obsługi oraz bezpieczeństwo transakcji i rynkową cenę. Biuro IDFmetale.pl znajduje się w zabytkowej kamienicy przy ulicy Jagiellońskiej, co pozwala na przeprowadzenie wymiany towarów w bardzo dyskretnych i komfortowych warunkach. Każdy ze współpracujących z nami Klientów ma również swojego doradcę, z którym można kontaktować się w razie potrzeby skorzystania z naszego skupu srebra i złota inwestycyjnego. Rozumiemy, że tego typu działania wymagają przemyślenia, a często wiążą się z innymi inwestycjami, w sprawie których chętnie doradzimy. Zapraszamy więc do współpracy - dołącz do grona zadowolonych konsumentów i powierz nam opiekę nad swoimi oszczędnościami!

do góry
bezpieczna dostawa
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium