Przechowywanie srebra

Korzystając z naszej usługi zlecenia zakupu metali szlachetnych, możesz wybrać również opcję przechowywania srebra. Zakupiony kruszec jest - na życzenie Klienta - przewożony i przechowywany w szwajcarskiej strefie wolnocłowej, w skarbcach o najwyższej klasie bezpieczeństwa. Za tak wysoki standard obsługi odpowiada firma Loomis International, z którą współpracujemy od lat. Dowiedz się więcej o naszej ofercie!

zalety loomis international

Loomis International - kim jest firma, z którą współpracujemy?

Loomis International to firma, która zaczęła funkcjonować ponad 160 lat temu, w czasie amerykańskiej “gorączki złota”. W 2014 roku spółka przejęła akcje światowego lidera branży transportowej VIA MAT. Przedsiębiorstwo to zajmowało się również przechowywaniem srebra i złota, a także innych kosztowności.

Z perspektywy naszej oraz naszych Klientów najważniejszą informacją jest to, że Loomis International jest członkiem LBMA, czyli Londyńskiego Stowarzyszenia Rynku Kruszców. Firma działa na całym świecie, świadcząc swoje usługi w 20 krajach, a także zatrudniając ponad 23 tysiące pracowników. W ich skarbcach przechowywane są olbrzymie ilości m.in. złota, srebra i platyny - wszystkie będące własnością największych dystrybutorów oraz producentów metali szlachetnych, a także osób prywatnych. Wśród Klientów, którzy zaufali firmie Loomis International w kwestii przechowywania srebra, największą grupę stanowią banki, różne instytucje finansowe i agencje rządowe. Ze względu na specyfikę branży ta ogromna korporacja obsługuje również istotne kopalnie oraz firmy wydobywcze z całego świata (w szczególności te współpracujące z certyfikowanymi przez LBMA mennicami i rafineriami).

Wieloletnia historia, prestiż, znana szwajcarska rzetelność w wykonywaniu obowiązków - to wszystko sprawia, że cieszymy się z współpracy z Loomis International, ponieważ mamy pewność, że metale szlachetne zakupione przez Klientów IDFmetale są w pełni bezpieczne.

Zabezpiecz swoje srebro!

Zapytaj o przechowywanie srebra w Szwajcarii przy współpracy
z marką Loomis International.

Przechowywanie srebra w Bezpiecznej Przystani

Na jakie udogodnienia mogą liczyć partnerzy inwestycyjni, którzy zdecydują się na przechowywanie srebra poza Polską? Przede wszystkim, Loomis International zadba o to, aby każdy konsument stał się posiadaczem imiennego konta, a także zapewni ubezpieczenie od wszelkiego rodzaju ryzyka. Metale szlachetne, przechowywane w szwajcarskich skarbcach mogą być oczywiście wyjęte w każdej chwili - również osobiście. Istnieje także możliwość przeprowadzania indywidualnych audytów posiadanego w Szwajcarii kruszcu. Warto pamiętać o tym, że przechowywanie srebra w szwajcarskiej strefie bezcłowej jest bardzo korzystne dla Klientów. Decydując się na skorzystanie z usługi Bezpieczna Przystań w IDFmetale oraz deponując metal szlachetny poza Polską będziesz zwolniony z opłat podatku VAT oraz cła.

poznaj produkty bezpieczna przystań

Srebro będące w Loomis w każdej chwili możesz sprzedać lub wymienić na złoto, nie ponosząc dodatkowych kosztów - tego typu transakcje możesz również zlecić naszemu zespołowi, który chętnie doradzi jakie kroki należy podjąć, aby zbudować zadowalający portfel inwestycyjny.

Zapraszamy więc do kontaktu ze specjalistami IDFmetale, którzy z pewnością udzielą Ci wszystkich potrzebnych informacji. Możesz również odwiedzić nasze biuro w Katowicach, aby tam porozmawiać o interesujących Cię kwestiach. Zapraszamy!

do góry
bezpieczna dostawa
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium