Srebro

Australijski Kangur 1 uncja srebra Australijski Kangur 1 uncja srebra
Producent: The Perth Mint
Cena: 162,53 zł
szt.
Krugerrand 1 uncja srebra Krugerrand 1 uncja srebra
Producent: Rand Refinery
Cena: 163,90 zł
szt.
Wiedeński filharmonik 1 uncja srebra Wiedeński filharmonik 1 uncja srebra
Cena: 159,28 zł
szt.
Britannia 1 uncja srebra Britannia 1 uncja srebra
Producent: The Royal Mint
Cena: 156,03 zł
szt.
1 kg  sztabka srebra 1 kg sztabka srebra
Producent: LBMA
Cena: 4 774,63 zł
szt.
250 gram sztabka srebra Ag 999 250 gram sztabka srebra Ag 999
Producent: LBMA
Cena: 1 446,74 zł
szt.
1000 uncji Srebra sztabka Gąska - strefa wolnocłowa 1000 uncji Srebra sztabka Gąska - strefa wolnocłowa
Producent: LBMA
Cena: 137 614,10 zł
szt.
Sowa Ateńska 1 uncja srebra Sowa Ateńska 1 uncja srebra
Producent: Niue Island
Bitcoin 1 uncja srebra - 2022 Bitcoin 1 uncja srebra - 2022
Producent: Niue Island
Cena: 171,64 zł
szt.
Amerykański Orzeł 1 uncja srebra Amerykański Orzeł 1 uncja srebra
Producent: US Mint
Cena: 195,04 zł
szt.

Srebro inwestycyjne

Srebro inwestycyjne w ofercie sprzedaży IDFmetale to najczystszej próby kruszec 999 pochodzący wyłącznie z mennic LBMA. Srebro lokacyjne przez wielu inwestorów uważane jest za wciąż niedowartościowaną i mająca bardzo duży potencjał wzrostu, alternatywę dla złota. Jest to także bardzo dobry sposób na to, aby zabezpieczyć kapitał w czasach kryzysu gospodarczego. W ofercie IDF Metale znajdziesz będące najtańszą formą lokacji kapitał sztabki srebra inwestycyjnego, jak i srebrne monety bulionowe.

Gdzie kupić srebro inwestycyjne, aby zadbać o bezpieczeństwo transakcji?

Decydując się na zakup srebra inwestycyjnego przede wszystkim należy zwrócić uwagę na jego pochodzenie oraz posiadane przez producenta certyfikaty. Marka IDF Metale, działająca na rynku od 2005 roku, ma w swojej ofercie tylko srebro lokacyjne certyfikowane przez LBMA, czyli Londyńskie Stowarzyszenie Rynku Kruszców. Instytucja ta nadzoruje jakość oraz bezpieczeństwo produktów, dzięki czemu inwestor ma pewność, że do jego portfela inwestycyjnego trafia wysokiej jakości sztabka lub moneta bulionowa. Aby otrzymać certyfikat LBM należy spełniać wiele wymogów. Na listę zweryfikowanych trafiają tylko mennice i rafinerie, które produkują minimum 50 ton srebra rocznie o próbie najmniej 995. Wybierając nasz oddział w Katowicach masz pewność, że srebro inwestycyjne spełnia wszystkie wymagane standardy.

Dbamy również o to, aby zapewnić Klientom w 100% bezpieczne warunki zakupu. Biura mieszczą się w zabytkowych, stylowych kamienicach, a kupujący zapraszani są do osobnych pokoi gwarantujących pełną dyskrecję. Transakcję zakupu można przeprowadzić zarówno przez stronę internetową, jak i podczas wizyty w biurze. Utrzymujemy wysokie stany magazynowe, dzięki czemu w większości przypadków odbiór zamówień możliwy jest już po 24 godzinach w naszym oddziale w Katowicach. Jeśli potrzebujesz porady specjalistów lub chcesz zapytać o zakup srebra inwestycyjnego, zapraszamy do biura lub do kontaktu telefonicznego — zespół IDF Metale z pewnością odpowie na wszystkie Twoje pytania!

Kup srebro lokacyjne w naszym oddziale w Katowicach!

Chcesz zabezpieczyć swoją przyszłość finansową? Korzystając z naszej oferty zrobisz to w bezpieczny sposób.

Srebro inwestycyjne w formie gąsek, sztab lub monet

Popyt na metale szlachetne stale wzrasta, a wśród tych kruszców, które nie wymagają dużych nakładów finansowych, można wymienić właśnie najtańsze srebro inwestycyjne. Katowice, jako stolica województwa śląskiego, są miastem, w którym zapewniamy dostęp do kruszców ze sprawdzonych źródeł — osoby, które cenią wysoką jakość oraz bezpieczeństwo, zapraszamy do naszej firmy. W ofercie IDF Metale znajdą Państwo zarówno sztabki srebra, jak i srebrne monety bulionowe, produkowane przez certyfikowane mennice oraz rafinerie, wpisane na listę Good Delivery List. Dzięki nam zyskujesz pewność bezpiecznej transakcji oraz gwarancję, że odsprzedaż będzie możliwa, nie tylko w naszym punkcie, ale także w każdym innym miejscu na świecie.

Akredytacja LBMA nakłada również na producentów obowiązek zamieszczenia wszystkich niezbędnych informacji o danym wyrobie, takich jak numer seryjny, próba, rok produkcji, a także waga. Korzystając z naszych usług, nigdy nie kupisz więc towaru z niesprawdzonego źródła, a przede wszystkim będziesz miał dokładną wiedzę o inwestycji. Zapraszamy więc do zakupów, a jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o inwestycjach w metale szlachetne, do kontaktu z naszym zespołem. Zabezpiecz swój kapitał przed kryzysem gospodarczym oraz rosnącą inflacją — sprawdź ofertę sprzedaży srebra inwestycyjnego i ulokuj kapitał w kruszcu z IDF Metale!

do góry
bezpieczna dostawa
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium