CombiBar® - SmartPack®

Sztabka złota 10 x 1g SmartPack C.Hafner Sztabka złota 10 x 1g SmartPack C.Hafner
Producent: C. Hafner
Cena: 3 482,53 zł
szt.
CombiBar 20g (20x 1g) Valcambi Suisse CombiBar 20g (20x 1g) Valcambi Suisse
Cena: 6 584,78 zł
szt.
CombiBar 1 uncja (10 x 1/10 oz) Valcambi Suisse CombiBar 1 uncja (10 x 1/10 oz) Valcambi Suisse
Cena: 10 019,81 zł
szt.
CombiBar 50g (50x1g) Valcambi Suisse CombiBar 50g (50x1g) Valcambi Suisse
Cena: 15 970,32 zł
szt.
CombiBar 100g (100x 1g) Valcambi Suisse CombiBar 100g (100x 1g) Valcambi Suisse
Cena: 31 451,11 zł
szt.

Sztabki w postaci tabliczki CombiBar

Lokacyjne sztabki złota CombiBar - mogą mieć różną gramaturę. Ideą złotych sztabek CombiBar jest możliwość wydzielenia i odsprzedaży mniejszej części. Sztabki CombiBar z IDF są wybijane z kruszcu o próbie 999.9. To wyjątkowy produkt inwestycyjny ułatwiający zachowanie płynności. Zakup złota pozwala na uniknięcie zgubnych skutków inflacji i bezpieczne ulokowanie kapitału oraz zbudowanie solidnego portfela inwestycyjnego. CombiBar to produkt ciekawy nie tylko ze względu na opłacalność zakupu, ale i wygodę. W jednym prostokącie umieszczono np. 50 połączonych ze sobą 1 g sztabek złota, w ten sposób możesz sprzedać dowolną ilość.

CombiBar Valcambi z akredytacją LBMA

Sztabka złota typu CombiBar jest zestawem małych, połączonych ze sobą sztabek. Wyglądem produkt przypomina tabliczkę czekolady, co umożliwia jej podzielność. Każda z części jest odpowiednio oznaczona indywidualną wagą oraz zawartością czystego kruszcu. Proponowany w IDF Metale CombiBar pochodzi z renomowanej i akredytowanej przez stowarzyszenie LBMA mennicy Valcambi, która spełniają rygorystyczne wymagania jakości. Złoto inwestycyjne w postaci CombiBar to praktyczne rozwiązanie, które jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo i zdecydowanie ułatwia odsprzedaż części sztabki.

Kup podzielną sztabkę złota w postaci "tabliczki czekolady" z IDF

W sprzedaży wyłącznie złoto pochodzące z mennic certyfikowanych przez LBMA!

CombiBar sztabka dla wymagających elastyczności w dzieleniu

Złota sztabka CombiBar została zapakowana w chroniące ją opakowanie CertiPack, zawierające certyfikat potwierdzający autentyczność produktu. Aktywa są właściwie zabezpieczone, a każda z pojedynczych sztabek stanowiących całość CombiBar posiada osobne oznaczenia wagi, wartości kruszcu, a także własny numer seryjny. W IDF Metale można nabyć CombiBar z akredytacją LBMA w stanie menniczym. Łatwość odsprzedaży, bezpiecznie ulokowany kapitał, ochrona przed dewaluacją i brak opodatkowania to argumenty, które przekonują każdego inwestora dbającego o swój portfel i spokojną, finansową przyszłość. Zapraszamy do naszego biura i wybrania własnej sztabki złota CombiBar.

do góry
bezpieczna dostawa
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium