Sztabki złota 5g

5g sztabka złota 5g sztabka złota
Producent: LBMA
Cena: 1 633,42 zł
szt.
Sztabka złota Argor Heraeus 5g Sztabka złota Argor Heraeus 5g
Producent: Argor Heraeus
Cena: 1 648,83 zł
szt.
Sztabka złota C.Hafner 5g Sztabka złota C.Hafner 5g
Producent: C. Hafner
Cena: 1 648,83 zł
szt.
Sztabka złota Metalor 5g Sztabka złota Metalor 5g
Producent: Metalor
Sztabka złota PAMP 5g Sztabka złota PAMP 5g
Producent: PAMP
Cena: 1 648,83 zł
szt.
Sztabka złota Perth Mint 5g Sztabka złota Perth Mint 5g
Producent: The Perth Mint
Cena: 1 648,83 zł
szt.
Sztabka złota Valcambi Suisse 5g Sztabka złota Valcambi Suisse 5g
Cena: 1 648,83 zł
szt.

5g sztabka złota ceniona przez wielu klientów

Złota sztabka 5g jest produktem, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród inwestorów detalicznych. Korzystna i przystępna cena pozwala na systematyczne zwiększanie zawartości portfela inwestycyjnego. Ponadto sztabka złota 5g to w istocie najprostszy sposób na zakup cennego kruszcu o najwyższej próbie (999.9)! Każda sztabka z zamówiona w naszym sklepie lub kupiona w oddziale jest zabezpieczona przed uszkodzeniami opakowaniem Certicard oraz posiada certyfikat potwierdzający autentyczność. Sztabki pochodzą bezpośrednio od producentów!

Sztabka złota 5g jako popularna forma inwestowania

Inwestowanie we współczesnych czasach powinno opierać się na solidnych i odpornych na zawirowania na rynkach światowych fundamentach. Złoto jest surowcem, który od wieków jest uważany za najbardziej pewny i bezpieczny. Kupno złotej sztabki 5g nie wymaga długich analiz giełdowych. Wystarczy skorzystać z oferty sprawdzonego partnera inwestycyjnego, który oferuje złote sztabki z najlepszych, akredytowanych mennic. Najwyższa jakość i rozpoznawalność sprawiają, że każda ze złotych sztabek jest aktywem rozpoznawalnym i chętnie kupowanym na całym świecie.

Chcesz odebrać złotą sztabkę
o wadze 5 gram jeszcze dziś?

Odwiedź nasz oddział w Katowicach. W spokojnych i bezpiecznych warunkach przeprowadzimy transakcje.

Kup sztabki złota w IDF - współpracuj z najlepszymi

Jesteśmy instytucją, którą cechuje biegła znajomość rynku. Nasi doradcy, wsłuchując się w potrzeby, możliwości i oczekiwania inwestorów, prezentują najkorzystniejszą ofertę inwestycyjną. Wszystkie sztabki złota 5g pochodzą z mennic akredytowanych przez LBMA - organizację oceniającą jakość produkcji, a także wyznaczającą rygorystyczne wymagania. Tylko nieliczne mennice są w stanie stanąć na wysokości zadania i tylko one są wpisywane na Good Delivery List. W IDF Metale Katowice sztabki złota 5g są najwyższej jakości - każda jest zabezpieczona opakowaniem typu CertiPack i posiada indywidualny numer seryjny. Na sztabkach wybite są takie dane jak: nazwa producenta, numer ID, próba złota oraz gramatura sztabki.

Jesteś zainteresowany zakupem cennego kruszcu? Zapraszamy do biura IDF Metale po sztabki złota 5g – inwestuj z najlepszymi w tej dziedzinie.

do góry
bezpieczna dostawa
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium