Monety bulionowe

Bitcoin 1 uncja srebra - 2022 Bitcoin 1 uncja srebra - 2022
Producent: The Royal Mint
Krugerrand 1 uncja srebra Krugerrand 1 uncja srebra
Producent: Rand Refinery
Cena: 145,46 zł
szt.
Wiedeński filharmonik 1 uncja srebra Wiedeński filharmonik 1 uncja srebra
Cena: 137,69 zł
szt.
Britannia 1 uncja srebra Britannia 1 uncja srebra
Producent: The Royal Mint
Cena: 143,53 zł
szt.
Australijski Kangur 1 uncja srebra Australijski Kangur 1 uncja srebra
Producent: The Perth Mint
Cena: 148,70 zł
szt.
Sowa Ateńska 1 uncja srebra Sowa Ateńska 1 uncja srebra
Producent: Niue Island
Amerykański Orzeł 1 uncja srebra Amerykański Orzeł 1 uncja srebra
Producent: US Mint

Srebrne monety bulionowe

Poszukując informacji o inwestycjach alternatywnych, z pewnością trafiłeś na możliwość zakupu produktu takiego jak srebrne monety bulionowe. Są to monety wybite z najczystszego metalu szlachetnego, a celem ich produkcji jest rozwój prywatnego kapitału, dzięki czemu nie mają one tak ograniczonego nakładu jak np. monety kolekcjonerskie. Jeśli jesteś zainteresowany tą formą lokowania majątku, sprawdź ofertę IDF Metale!

Gdzie kupić srebrne monety bulionowe w Katowicach? Bezpieczne transakcje gwarantuje IDF Metale!

Srebrne monety bulionowe to obecnie jedna z najpopularniejszych form inwestowania. W porównaniu do złota, monety srebrne wyróżniają się one stosunkowo niską ceną, dzięki czemu są dostępne dla Klientów z różnym budżetem. W naszej ofercie dostępne są monety takie jak Amerykański Orzeł, Kanadyjski Liść Klonowy, Wiedeńscy Filharmonicy, a także Australijski Kangur - wszystkie te produkty są na rynku rozpoznawalne i gwarantują bezpieczeństwo inwestycji. Co ważne, dbając o wysoką jakość oferowanych monet, współpracujemy tylko z producentami, którzy posiadają atest Londyńskiego Stowarzyszenia Rynku Kruszców. Instytucja ta jest gwarancją spełnienia najwyższych standardów zarówno przez mennice, jak i rafinerie, co przekłada się na pewną inwestycję.

Dostępne w naszej ofercie srebrne monety bulionowe mają próbę 999, a ich waga wynosi jedną uncję trojańską. Są one także prawnym środkiem płatniczym we wszystkich krajach, dzięki czemu są prostą i pewną formą inwestycji. Jest to idealne rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z lokowaniem kapitału w metale szlachetne. Zapraszamy do składania zamówień w naszym sklepie internetowym, a także do odwiedzenia biura w Katowicach, gdzie nasi eksperci z pewnością doradzą Ci najlepszą formę inwestycji. Utrzymujemy wysokie stany magazynowe, co przekłada się na szybką realizację zakupów - nawet do 24 godzin!

Rozważasz zakup srebrnych monet bulionowych?

Zapraszamy do składania zamówień online oraz wizyt w naszym oddziale w centrum Katowic.

Srebrna moneta bulionowa - dowiedz się więcej o ofercie IDF Metale!

Poszukując nowych możliwości inwestycji, z pewnością warto wybrać srebrne monety bulionowe. Katowice to największe miasto województwo śląskiego, nic więc dziwnego, że to właśnie tutaj zainteresowani Klienci poszukują sprawdzonych dystrybutorów oraz wysokiej jakości towarów. Korzystając z naszych usług możesz być pewien, że dokonując zakupu jesteś pierwszym właścicielem monety. Pochodzą one bowiem bezpośrednio z mennicy, w której zostały wybite. Akredytacja LBMA dodatkowo gwarantuje, że na wyrobie dostępne będą wszystkie najważniejsze informacje, takie jak rok produkcji, próba oraz waga. Srebrne monety bulionowe zdecydowanie stanowią połączenie kruszcu najwyższej próby, a także ciekawego wzornictwa. Dużą korzyścią dla kupujących są również łatwość gromadzenia i możliwość odsprzedaży.

Ze względu na duże zainteresowanie tym produktem inwestycyjnym największe światowe mennice w ostatnich latach znacząco poszerzyły swój asortyment, co pozwala nam oferować wiele różnorodnych i unikalnych wzorów srebrnych monet bulionowych, także o większych gramaturach. Jesteś zainteresowany tą formą inwestycji? Nie czekaj - skorzystaj z naszego sklepu internetowego i rozwijaj swój portfel oszczędnościowy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium