Sztabki złota 1g

1 g sztabka złota 1 g sztabka złota
Producent: LBMA
Cena: 369,91 zł
szt.
Sztabka złota Argor Heraeus 1g Sztabka złota Argor Heraeus 1g
Producent: Argor Heraeus
Cena: 373,44 zł
szt.
Sztabka złota C.Hafner 1g Sztabka złota C.Hafner 1g
Producent: C. Hafner
Cena: 373,44 zł
szt.
Sztabka złota Metalor 1g Sztabka złota Metalor 1g
Producent: Metalor
Sztabka złota PAMP 1g Sztabka złota PAMP 1g
Producent: PAMP
Cena: 373,44 zł
szt.
Sztabka złota Perth Mint 1g Sztabka złota Perth Mint 1g
Producent: The Perth Mint
Cena: 373,44 zł
szt.

Sprzedaż sztabek złota o wadze 1g

1g sztabki złota są jednocześnie najmniejszymi na rynku. Wszystkie sztabki w naszym sklepie posiadają certyfikaty LBMA. Sztabki są pakowane w certipack potwierdzający autentyczność oraz pochodzą bezpośrednio od producentów. Sztabki złota o wadze 1g dostępne w ofercie sprzedaży IDF Metale to pewność bezpiecznej i udanej inwestycji na przyszłość. Zapraszamy do zakupów online z wysyłką w 24h lub odwiedzin naszego oddziału w Katowicach. Gwarantujemy poufność i bezpieczeństwo!

Zakup 1g złota w formie sztabki jako inwestycja

Fizyczna postać kruszcu, który od wieków jest uznawany za środek płatniczy, pozwala na wygodne lokowanie swoich oszczędności, które automatycznie stają się odporne na niekorzystne działania w obszarze geopolitycznym oraz ekonomicznym. Z punktu widzenia inwestora sztabki złota 1g umożliwiają regularne gromadzenie oszczędności, które w każdym momencie i w każdym miejscu na świecie mogą zostać odsprzedane, a także użyte do rozpoczęcia kolejnych inwestycji.

Złoto inwestycyjne w postaci 1g sztabek jest zwolnione z podatku VAT. Tym samym jest uznawane za środek finansowy i jest traktowane na równi z tradycyjnymi pieniędzmi. Różnica pomiędzy tymi dwoma formami płatniczymi jest jednak kolosalna. Pieniądze nie są odporne na inflację, a ich dodruk automatycznie obniża ich rzeczywistą wartość. Natomiast sztabka złota 1g nie traci na swojej wartości, za to może stać się sposobem na rozpoczęcie inwestowania w złoto lub cennym prezentem.

Odbierz złote sztabki o wadze
1 grama w oddziale w Katowicach

Od 15 lat pośredniczymy w sprzedaży złota między największymi mennicami, a klientami detalicznymi.

Najmniejsza i najtańsza sztabka złota 1g z certyfikatem autentyczności

Wszystkie sprzedawane przez IDF Metale Katowice sztabki złota o wadze 1g uzyskały certyfikaty LBMA (London Bullion Market Association) - stowarzyszenia, oceniającego jakość i wyznaczającego wysokie parametry, które muszą spełnić producenci, by móc starać się o rekomendację organizacji. Co więcej, LBMA pełni nadzór nad przestrzeganiem wymogów, a dzięki temu, że działa przy londyńskiej giełdzie złota, na bieżąco kontroluje prawidłowość działania całego rynku. W skład organizacji wchodzą mennice, banki i instytucje, obecne na rynku metali szlachetnych. Producent sztabki złota, który uzyskał akredytację LBMA, zostaje zapisany na liście Good Delivery, która podlega regularnej aktualizacji.

Każda, także ta najmniejsza 1g sztabka złota, którą kupisz u nas, jest więc produktem o najwyższej, inwestycyjnej jakości, posiadając najwyższą próbę kruszcu, a także będąc odpowiednio zabezpieczoną. Zapraszamy inwestorów do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem w Katowicach, a także bezpiecznych zakupów online za pośrednictwem naszego sklepu internetowego.

do góry
bezpieczna dostawa
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium