Dlaczego metale?

Inwestycja w metale szlachetne sprawdzony i wybierany od wieków sposób ochrony majątku!

Dlaczego inwestować w złoto?

Inwestycje w złoto to nie tylko sposób na dywersyfikację portfela inwestycyjnego, ale także zapewnienie możliwości fizycznego posiadania najpiękniejszych złotych sztabek i monet. Niezaprzeczalną korzyścią inwestowania w złoto fizyczne jest jego realne posiadanie, co obecnie stanowi rzadkość, a równocześnie daje możliwość natychmiastowej wymiany na całym świecie. Złoto jako kruszec jest także odporne na szkodliwy upływ czasu i w przeciwieństwie do banknotów i papierów wartościowych nie ulega ono zniszczeniu przy powodziach czy pożarach.

Dlaczego inwestować w srebro?

Ze względu na niższą cenę w stosunku do złota inwestycyjnego, srebro jest uważane obecnie za najlepszy instrument inwestycyjny dla osób, które nie dysponują większą ilością gotówki. Inwestycje w srebro są więc bezpieczną i przystępną lokatą dla każdego, kto chciałby zacząć stopniowo zabezpieczać swój majątek. Inwestowanie w jeden z najbardziej rozchwytywanych produktów na rynku jest więc gwarancją opłacalnego i pewnego lokowania posiadanych środków. Inwestujemy bowiem w coś, co zawsze będzie potrzebne, na co zawsze będzie popyt. Światowe zapasy srebra są na wyczerpaniu, a biorąc pod uwagę szerokie zastosowanie srebra np. w przemyśle, ma ono ogromny potencjał wzrostowy. Według naszych ekspertów srebro to obecnie najlepsza okazja inwestycyjna.

Inwestycja o solidnym fundamencie!

Zabezpiecz kapitał wybierając jedne z najpewniejszych aktywów na świecie.

Dlaczego inwestować z marką idfmetale.pl?

Wybierając naszą firmę, zyskujesz dostęp do sprawdzonych produktów menniczych z największych mennic na świecie. Sprzedaż prowadzona jest zarówno stacjonarnie, w naszym biurze w Katowicach, jak i poprzez sklep internetowy. Ze względu na wzrost zainteresowania tematyką metali szlachetnych na rynku powstało wiele firm finansowych oraz zakładów handlowych. Poszukując sposobu ochrony kapitału, warto wybrać jednak zaufaną markę. Jesteśmy spółką wpisaną do rejestru podmiotów uprawnionych do prowadzenia działalności kantorowej w zakresie sprzedaży i zakupu złota dewizowego oraz platyny dewizowej, również nasz sklep internetowy posiada odpowiedni certyfikat Trusted Shops, który gwarantuje Klientom bezpieczne zakupy oraz dostawę zamówionych produktów. Wysokie standardy obsługi są wpisane w misję IDFmetale od początku działalności. Dzięki temu pomagamy budować portfele inwestycyjne oraz oszczędnościowe, a także doradzamy w kwestiach inwestycji w ziemię oraz sztukę.

do góry
bezpieczna dostawa
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium