Sztabki złota 250g

250 g sztabka złota 250 g sztabka złota
Producent: LBMA
Cena: 77 481,83 zł
szt.
Sztabka złota Argor Heraeus 250g Sztabka złota Argor Heraeus 250g
Producent: Argor Heraeus
Cena: 77 709,27 zł
szt.
Sztabka złota C.Hafner 250g Sztabka złota C.Hafner 250g
Producent: C. Hafner
Cena: 77 709,27 zł
szt.
Sztabka złota Metalor 250g Sztabka złota Metalor 250g
Producent: Metalor
Cena: 77 709,27 zł
szt.
Sztabka złota PAMP 250g Sztabka złota PAMP 250g
Producent: PAMP
Cena: 77 709,27 zł
szt.
Sztabka złota Valcambi Suisse 250g Sztabka złota Valcambi Suisse 250g
Cena: 77 557,64 zł
szt.

250g sztabki złota z IDF

Sztabki złota 250g dostępne w ofercie są zabezpieczone przed ewentualnym uszkodzeniem opakowaniem CertiPack. Opakowanie potwierdza autentyczność i ułatwia odpowiednie przechowywanie kruszcu. Każda z 250g sztabek złota posiada indywidualny numer seryjny, a także wybite takie dane jak: nazwa mennicy, gramaturę oraz próbę złota. Akredytacja LBMA – stowarzyszenia działającego przy londyńskiej giełdzie złota – podnosi rzeczywistą wartość kruszcu i wpływa na jego atrakcyjność na rynkach światowych. IDF Metale Katowice to partner największych mennic na świecie, który od lat stawia na jakość i indywidualną obsługę. Porozmawiajmy o portfelu inwestycyjnym i jego filarach opartych o złote 250g sztabki – zapraszamy do naszego biura.

Wybierz ćwierćkilogramowe
złote sztabki w fizycznej postaci

Sztabki złota 250g z certyfikatem LBMA gwarantuje najlepsze zabezpieczenie kapitału, zwłaszcza w czasach recesji gospodarczej. Każda inwestycyjna sztabka złota proponowana w IDF Metale Katowice posiada najwyższą próbę kruszcu oraz pochodzi z renomowanych mennic świata. Gramatura sztabek przekłada się na opłacalność w dalszej perspektywie i z powodzeniem jest traktowane jak bezpieczna lokata inwestycyjna. Dzięki temu, że wydobycie kruszcu nie należy do łatwych i tanich, jego produkcja jest ograniczona, a to z kolei przekłada się na opłacalność zakupu. Brak opodatkowania czyni złote sztabki 250g uniwersalną i pożądaną na całym świecie walutą. Spośród wielu możliwości inwestowania w złoto, zakup go w formie fizycznej jest rekomendowany przez ekspertów jako najbardziej opłacalny i pozwala na ustabilizowanie oraz dywersyfikację portfela inwestycyjnego.

Zbuduj kapitał na trudne czasy – wybierz złote sztabki 250g

Zapraszamy do kontaktu i zakupu w dyskretnych warunkach naszego oddziału w Katowicach.

Wybierz pewny środek i partnera inwestycji

Nie ma trwalszego środka inwestycyjnego jak ten cenny kruszec. Przez wieki był traktowany jak środek płatniczy, aktualnie niewiele odbiega od pierwotnego modelu. Nadal można nim rozliczać transakcje, a także – wybierając złote sztabki 250g – zabezpieczać swoje oszczędności przed inflacją i zawirowaniami na rynkach finansowych. Szeroko rozumiana ochrona oszczędności to jedna z wielu zalet, kolejną jest regularny wzrost wartości. Kupienie 250g sztabki złota nie wymaga wielu operacji i zabezpieczeń ze strony klienta, a także nie jest obarczone ryzykiem błędnie podjętej decyzji giełdowej. IDF Metale to partner, który stawia na najwyższą jakość, bezpieczeństwo i indywidualną obsługę.

Porozmawiajmy o portfelu inwestycyjnym i jego filarach opartych np. o złote sztabki 250g – zapraszamy do naszego biura.

do góry
bezpieczna dostawa
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium