Argor Heraeus

Rafineria Argor Heraeus to ceniony producent sztabek należący do LBMA. Złoto i srebro producenta znajdziesz z ofercie naszego sklepu internetowego!

Produkty Argor Heraeus w ofercie IDF:

Sztabka złota Argor Heraeus 1g Sztabka złota Argor Heraeus 1g
Producent: Argor Heraeus
Cena: 366,18 zł
szt.
Sztabka złota Argor Heraeus 2g Sztabka złota Argor Heraeus 2g
Producent: Argor Heraeus
Cena: 692,93 zł
szt.
Sztabka złota Argor Heraeus 5g Sztabka złota Argor Heraeus 5g
Producent: Argor Heraeus
Cena: 1 651,06 zł
szt.
Sztabka złota Argor Heraeus 10g Sztabka złota Argor Heraeus 10g
Producent: Argor Heraeus
Cena: 3 250,05 zł
szt.
Sztabka złota Argor Heraeus 20g Sztabka złota Argor Heraeus 20g
Producent: Argor Heraeus
Cena: 6 314,85 zł
szt.
Sztabka złota Argor Heraeus 1 uncja Sztabka złota Argor Heraeus 1 uncja
Producent: Argor Heraeus
Cena: 9 718,46 zł
szt.
 Sztabka złota Argor Heraeus 50g Sztabka złota Argor Heraeus 50g
Producent: Argor Heraeus
Cena: 15 476,14 zł
szt.
Sztabka złota Argor Heraeus 100g Sztabka złota Argor Heraeus 100g
Producent: Argor Heraeus
Cena: 31 024,66 zł
szt.
Sztabka złota Argor Heraeus 250g Sztabka złota Argor Heraeus 250g
Producent: Argor Heraeus
Cena: 76 245,32 zł
szt.
Sztabka złota Argor Heraeus 500g Sztabka złota Argor Heraeus 500g
Producent: Argor Heraeus
Cena: 152 323,38 zł
szt.
Sztabka złota Argor Heraeus 1kg Sztabka złota Argor Heraeus 1kg
Producent: Argor Heraeus
Cena: 304 829,21 zł
szt.

Rafineria Argor Heraeus - globalny dostawca wysokiej jakości złota z certyfikatem LBMA

Argor Heraeus to “stosunkowo młode” przedsiębiorstwo na rynku - powstało bowiem w 1951 roku! Od tamtej pory jednak znacząco się rozwinęło, dostarczając uszlachetnione złote na wiele różnych rynków. Dowiedz się więcej o historii tej rafinerii i przekonaj się, dlaczego warto inwestować w ich produkty.

Sukces Argor Heraeus, czyli jak mała rafineria została liderem na rynku metali szlachetnych

Przedsiębiorstwo Argor Heraeus powstało z połączenia różnych spółek. Działalność mennicy o nazwie Argor SA. rozpoczęła się w Szwajcarii - warto wspomnieć, że obecnie marka ma swoje oddziały w 5 różnych lokalizacjach, m.in. w Niemczech, Włoszech, a także w Ameryce Południowej. W 1986 roku doszło do połączenia mennicy ze spółkami UBS oraz niemiecką grupą Heraeus. Od tamtej pory wytwórnia pięła się w górę - Argor Heraeus zostało bowiem udziałowcem w austriackiej mennicy, są także częścią Global Business Unit Heraeus Precious Metals. Nic więc dziwnego, że zostali największym globalnym dostawcą usług w branży metali szlachetnych, otrzymując również bardzo ważny na rynku finansowym certyfikat LBMA. Argor Heraeus obecnie zajmuje się uszlachetnianiem złota, srebra, platyny i palladu, wytwarza sztaby dla banków oraz dla branż przemysłowych, a także produkuje półfabrykaty dla zegarmistrzów oraz firm dostarczających luksusową biżuterię. Klienci mogą być więc spokojni o jakość oraz wartość wyrobów marki - a jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o korzyściach z inwestycji, zapraszamy do oddziału IDF!

Kup produkty Argor Heraeus w ofercie IDF

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami lub wizyty w oddziale w Katowicach! Chętnie pomożemy Ci zbudować portfel inwestycyjny lub oszczędnościowy. W ofercie IDFmetale znajdziesz tylko najwyższej jakości metale szlachetne - sprawdź naszą ofertę!

Akredytowane przez LBMA Argor Heraeus - co oznacza wpis na Good Delivery List?

Jakość usług Argor Heraeus została potwierdzona przez Londyńskie Stowarzyszenie Rynku Kruszców. Do tego zrzeszenia należą instytucje z całego świata, które mają bardzo duży wpływ na rynek finansowy oraz branżę metali szlachetnych. Jaki wpływ ma akredytacja LBMA? Argor Heraeus jest m.in. zobowiązany do rocznej produkcji 10 ton złota oraz 50 ton srebra. Dodatkowo przedsiębiorstwo musi spełniać bardzo wysokie standardy produkcji, które dotyczą zarówno wagi sztabek, jak i prób kruszcu. W przypadku certyfikatu London Bullion Market Association złoto nie może być próby niższej niż 995. Oznacza to, że każdy z Klientów, który zdecyduje się na zakup produktów z Good Delivery List, ma pewność, że otrzymuje najwyższej jakości wyrób, który będzie świetną inwestycją długoterminową. Warto również wspomnieć o tym, że akredytowane produkty z łatwością można sprzedać na całym świecie, zaufanie do LBMA jest bowiem bardzo wysokie

Chciałbyś obejrzeć sztabkę osobiście przed zakupem? Odwiedź oddział IDFmetale - nasi eksperci doradzą Ci w kwestiach inwestycyjnych i oszczędnościowych!

do góry
bezpieczna dostawa
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium