Sztabki złota 1 uncja

1 uncja złota sztabka 1 uncja złota sztabka
Producent: LBMA
Cena: 10 155,32 zł
szt.
Sztabka złota 1 uncja C.Hafner Sztabka złota 1 uncja C.Hafner
Producent: C. Hafner
Cena: 10 214,19 zł
szt.
Sztabka złota Argor Heraeus 1 uncja Sztabka złota Argor Heraeus 1 uncja
Producent: Argor Heraeus
Cena: 10 214,19 zł
szt.
Sztabka złota Metalor 1 uncja Sztabka złota Metalor 1 uncja
Producent: Metalor
Cena: 10 214,19 zł
szt.
Sztabka złota PAMP 1 uncja Sztabka złota PAMP 1 uncja
Producent: PAMP
Cena: 10 214,19 zł
szt.
Sztabka złota Perth Mint 1 uncja Sztabka złota Perth Mint 1 uncja
Producent: The Perth Mint
Cena: 10 214,19 zł
szt.
Sztabka złota Umicore 1 uncja Sztabka złota Umicore 1 uncja
Producent: Umicore
Cena: 10 214,19 zł
szt.
Sztabka złota Valcambi Suisse 1 uncja Sztabka złota Valcambi Suisse 1 uncja
Cena: 10 214,19 zł
szt.
CombiBar 1 uncja (10 x 1/10 oz) Valcambi Suisse CombiBar 1 uncja (10 x 1/10 oz) Valcambi Suisse
Cena: 10 559,38 zł
szt.

Sztabki złota 1 uncja w sprzedaży

Proponujemy sprzedaż sztabek złota o wadze 1 uncji, w najczystszej próbie 999,9. Uncjowe sztabki złota pochodzące wyłącznie z renomowanych mennic, które posiadają akredytację London Bullion Market Association (LBMA) - stowarzyszenia działającego przy londyńskiej giełdzie złota. Każda sztabka złota jest zabezpieczona opakowaniem CertiPack, które chroni przed ewentualnym zanieczyszczeniem i uszkodzeniem kruszcu. Każda ze sztabek posiada wybitą gramaturę (1 uncja to 31,1 g), nazwę mennicy, próbę złota oraz indywidualny numer seryjny. 1 uncjowe sztabki w racji prostej formy są tańsze w porównaniu do monet o tej samej gramaturze.

Bezpieczny zakup złotych sztabek
o wadze 1 uncji z IDF Metale

Wybór mennicy z której pochodzi uncjowa sztabka złota wpływa na bezpieczeństwo oraz opłacalność inwestycji i zbywalność sztabek w przyszłości - IDF Metale sprzedaje kruszec rozpoznawalny na całym świecie, sygnowany certyfikatem LBMA i gwarantuje klientom odkup w dowolnym momencie. Kupując bezpośrednio w naszym oddziale przed zakupem możesz zobaczyć i sprawdzić każdą sztabkę. Zamawiając 1 uncje złota online, ubezpieczona przesyłka zostanie dostarczona kurierem 24h. Dowiedz się więcej, przyjdź do naszego biura i zacznij lokowanie kapitału w złocie z zaufanym partnerem.

Kup i odbierz 1 uncjową
złotą sztabkę jeszcze dziś!

Zapewniamy możliwość odbioru sztabek w bezpiecznych i poufnych warunkach, bezpośrednio w naszym oddziale w Katowicach.

1 uncja najczystszego złota w sztabce jako lokata

Sztabki złota 1 uncja to nie tylko lokata oszczędności, ale przede wszystkim budowanie portfela inwestycyjnego i tzw. poduszki finansowej. Przez wieki stabilność kruszcu była postrzegana jako jeden z największych jego atutów. Dość powiedzieć, że złoto było środkiem płatniczym. Obecnie można nim rozliczać transakcje na całym świecie, a ponadto nie jest ono opodatkowane, co w sposób bezpośredni wpływa na opłacalność jego zakupu. Brak dodatkowych obciążeń skarbowych i uniwersalność, w połączeniu z pochodzeniem sztabki złota o wadze 1 uncji z akredytowanej przez LBMA mennicy, czyni je podstawowym zabezpieczeniem finansowym w czasach kryzysu.

Złoto jest klasycznym aktywem, które skutecznie opiera się zawirowaniom na rynkach finansowych. Dobrze reaguje na zmiany geopolityczne i związane z nimi kryzysy. Wydobycie złota jest kosztowne, co z kolei rzutuje na jego stabilność oraz brak regulowanej sztucznie produkcji - jak to ma miejsce w przypadku pieniędzy. 1 uncja złota w postaci sztabki pozwala na lokowanie oszczędności, które nie tracą na wartości - wprost przeciwnie, przez szereg lat pozwala je zwielokrotnić. Rozsądna dywersyfikacja portfela inwestycyjnego powinna opierać się przede wszystkim na złocie, które będzie solidnym filarem dla kapitału. Systematyczne inwestowanie w kruszec najwyższej jakości, który proponuje IDF Metale Katowice, z pewnością zapewni Ci bezpieczeństwo w przyszłości.

Pierwsza lub kolejna uncja złota może czeka na ciebie w IDF!

do góry
bezpieczna dostawa
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium