Valcambi Suisse

Kup online złote i srebrne monety bulionowe lub sztabki Valcambi Suisse! Certyfikat LBMA, szybka wysyłka i sprawdzony dystrybutor. Zapraszamy!

Produkty Valcambi Suisse w ofercie IDF:

CombiBar 50g (50x1g) Valcambi Suisse CombiBar 50g (50x1g) Valcambi Suisse
Cena: 13 114,65 zł
szt.
1000 g sztabka złota - Valcambi 1000 g sztabka złota - Valcambi
Cena: 240 546,31 zł
szt.
Sztabka złota Valcambi Suisse 2,5g Sztabka złota Valcambi Suisse 2,5g
Cena: 550,00 zł
Sztabka złota Valcambi Suisse 5g Sztabka złota Valcambi Suisse 5g
Cena: 1 343,86 zł
Sztabka złota Valcambi Suisse 10g Sztabka złota Valcambi Suisse 10g
Cena: 2 619,58 zł
Sztabka złota Valcambi Suisse 20g Sztabka złota Valcambi Suisse 20g
Cena: 5 154,80 zł
Sztabka złota Valcambi Suisse 1 uncja Sztabka złota Valcambi Suisse 1 uncja
Cena: 7 872,13 zł
 Sztabka złota Valcambi Suisse 50g Sztabka złota Valcambi Suisse 50g
Cena: 12 560,54 zł
Sztabka złota Valcambi Suisse 100g Sztabka złota Valcambi Suisse 100g
Cena: 25 212,67 zł
Sztabka złota Valcambi Suisse 250g Sztabka złota Valcambi Suisse 250g
Cena: 62 085,33 zł
Sztabka złota Valcambi Suisse 500g Sztabka złota Valcambi Suisse 500g
Cena: 125 724,62 zł
1 uncja złota moneta ARMILLARY 1 uncja złota moneta ARMILLARY
Cena: 8 626,08 zł

Valcambi Suisse - największy producent złotych sztabek na świecie!

Valcambi to europejski producent złotych sztabek oraz innych produktów, wykonywanych z metali szlachetnych, swoją siedzibę ma w południowej Szwajcarii. Valcambi Suisse na rynku działa od 1968 roku. Są wpisani na Good Delivery List, czyli spis mennic oraz rafinerii, certyfikowanych przez Londyńskie Stowarzyszenie Rynku Kruszców. Sprawdź, jakie produkty Valcambi Suisse możemy Ci zaoferować!

Valcambi Suisse - wyjątkowa tradycja i historia na rynku metali szlachetnych

Marka Valcambi Suisse słynie z wysokiej czystości procesów produkcji oraz szerokiej gamy wyrobów. Zaopatrują oni bardzo różnorodne rynki, oferując duży wybór stopów metali szlachetnych, które wykorzystywane są m.in. do tworzenia monet i medali oraz w przemyśle wytwórczym (zwłaszcza jeśli chodzi o szwajcarskie zegarki). Warto również wspomnieć o tym, że było to pierwsze przedsiębiorstwo, które zaprojektowało, wyprodukowało i sprzedawało/wprowadziło na rynek unikalne wyroby, takie jak złote, okrągłe sztabki inwestycyjne, wybijane sztabki złota o gramaturze 1 uncji i 1000 gramów, a także wyjątkowy CombiBar™, który należy do sztandarowych produktów marki i nazywany jest “złotą tabliczką czekolady”. Na liście LBMA Valcambi Suisse widnieje nie tylko jak akredytowany rafiner dla złota i srebra, ale również dla platyny i palladu. Nic więc dziwnego, że jest to marka znana i ceniona na całym świecie - Valcambi Suisse dba bowiem nie tylko o wysoką jakość, ale również profesjonalne doradztwo, także techniczne, oferując jednocześnie bardzo konkurencyjne ceny. Sprawdź ich sztabki w ofercie IDFmetale - chętnie pomożemy Ci podjąć decyzję w sprawie inwestycji!

Produktu mennicy Valcambi kupisz także w naszym oddziale!

Wybierając mennice wpisane na listę LBMA, takie jak Valcambi Suisse, masz pewność, że otrzymasz produkt najwyższej próby złota. Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę dla nowych Klientów - pomożemy Ci na każdym etapie inwestycji!

Akredytacja LBMA - Valcambi Suisse na Good Delivery List!

Valcambi Suisse jest producentem, który zdecydowanie cieszy się bardzo dobrą renomą na rynku finansowym. Certyfikat London Bullion Market Association otrzymali już w 1968 roku, a dodatkowo mają również akredytację New York Mercantile Exchange oraz Tokyo Commodity Exchange. Klienci mogą być więc pewni wysokiej jakości produktów - LBMA bardzo rygorystycznie podchodzi do standardów produkcji, które muszą spełniać akredytowane mennice oraz rafinerie. Ważne są kwestie takie jak waga wyrobów oraz próba kruszcu (minimum 995 dla złota). Jak już zostało wspomniane, wśród innych firm z tej branży Valcambi Suisse wyróżnia się ofertą dopasowaną do Klientów z różnym budżetem - m.in. sztabki o wadze 100 gram są wybierane przez wielu inwestorów ze względu na korzystną cenę. Firma dużą uwagę przywiązuje również do kwestii środowiskowych oraz sprawiedliwego handlu.

Chciałbyś zainwestować w złotą sztabkę Valcambi Suisse? Skorzystaj z naszej oferty online lub skontaktuj się z konsultantem - nasi doradcy udzielą Ci potrzebnych informacji zarówno przez telefon, jak i stacjonarnie, w biurze w Katowicach!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium