Sztabki złota 50g

50 g sztabka złota 50 g sztabka złota
Producent: LBMA
Cena: 15 696,52 zł
szt.
 Sztabka złota Argor Heraeus 50g Sztabka złota Argor Heraeus 50g
Producent: Argor Heraeus
Cena: 15 772,72 zł
szt.
 Sztabka złota C.Hafner 50g Sztabka złota C.Hafner 50g
Producent: C. Hafner
Cena: 15 772,72 zł
szt.
 Sztabka złota Perth Mint 50g Sztabka złota Perth Mint 50g
Producent: The Perth Mint
Cena: 15 772,72 zł
szt.
 Sztabka złota Valcambi Suisse 50g Sztabka złota Valcambi Suisse 50g
Cena: 15 772,72 zł
szt.
Sztabka złota Metalor 50g Sztabka złota Metalor 50g
Producent: Metalor
Sztabka złota PAMP 50g Sztabka złota PAMP 50g
Producent: PAMP
Cena: 15 772,72 zł
szt.
CombiBar 50g (50x1g) Valcambi Suisse CombiBar 50g (50x1g) Valcambi Suisse
Cena: 16 320,38 zł
szt.

Sztabki złota 50 gram

W ofercie sprzedaży mamy 50 gramowe sztabki złota z cenionych na światowym rynku mennic akredytowanych w LBMA. Sztaby tej wielkości są łatwe w przechowywaniu i transporcie oraz cenione przez inwestorów za korzystny stosunek wagi do ceny. Wszystkie metale dla inwestorów z krajów UE są zwolnione z podatku VAT. Najwyższej jakości 50g sztabki złota są zabezpieczone opakowaniem CertiPack, a także oznaczone grawerem, który określa wagę sztabki, jej producenta oraz wartość próby kruszcu, która wynosi 999,9. Każda sztabka złota 50g ma również indywidualny numer seryjny, potwierdzający jej autentyczność. Zachęcamy do składania zamówień online lub dyskretnych zakupów bezpośrednio w naszym oddziale.

50 gramowe sztabki złota z mennic
rozpoznawalnych na całym świecie

Złote sztabki 50g od z naszej oferty pochodzą wyłącznie od akredytowanych przez LBMA producentów. Inwestując w 50g sztabki złota należy mieć na uwadze ich niekwestionowaną jakość. Tylko te z pewnych źródeł będą zabezpieczeniem na każdą ewentualność. Tym samym, chcąc kupić 50 gramowe sztabki złota, należy zwrócić uwagę, czy ich producent spełnia wymogi jakości, chociażby te określone przez LBMA. Londyńskie stowarzyszenie przyznaje akredytacje tylko tym mennicom, które działają w oparciu o rygorystyczne kryteria.

Kup złote sztabki o wadze 50g
od sprawdzonego dystrybutora

Kupując w IDF zyskujesz gwarancję otrzymania złota najczystszej próby i odsprzedaży kruszcu w naszym oddziale.

Sztabki złota o wadze 50g w Twoim portfelu inwestycyjnym?

Sztabki złota 50g są korzystnym sposobem na inwestowanie kapitału oraz jego pomnażanie, nawet w czasach rosnącej inflacji i pogłębiającego się kryzysu na światowych rynkach finansowych. Jakość sztabek złota jest gwarantem bezpieczeństwa, korzystnie wpływając na jego atrakcyjność w kontekście dalszej odsprzedaży. W konfrontacji do pieniądza, którego siła nabywcza na przestrzeni lat ma tendencje spadkowe, kruszec pozostaje stabilny i wzrastający, a co za tym idzie, nie traci na swojej wartości ze względu na zawirowania rynku. Kupując złote sztabki 50g można mieć pewność, że w porównaniu do rzeczywistej podaży pieniądza, realna wartość kruszcu wzrośnie, dając możliwość powiększenie ulokowanych środków.

Inwestycja w złoto jest istotna także z uwagi na rozsądną dywersyfikację portfela. Dość powiedzieć, że nawet banki centralne posiadają obowiązkowe rezerwy w kruszcu. Złote sztabki 50g to solidny filar, który warto regularnie pomnażać, podejmując współpracę z pewnym partnerem jakim jest IDF Metale.

do góry
bezpieczna dostawa
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium