Monety na chrzest

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Symboliczne monety na chrzest

Narodziny dziecka to wyjątkowe wydarzenie w życiu rodziców, dziadków i rodziców chrzestnych. Warto więc upamiętnić je równie unikalnym prezentem, takim jak oferowane przez nas monety na chrzest. Będzie to odpowiedni podarunek zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki, który w przyszłości z pewnością zyska na wartości. Zapraszamy do sprawdzenia asortymentu IDFmetale.pl!

Moneta na chrzest i narodziny to sentymentalna pamiątka na całe życie

Monety na chrzest w swojej symbolice często nawiązują do tradycji chrześcijańskich oraz szczęścia, jakim jest pojawienie się nowego członka rodziny. Co ważne, wytwarzane one są z wysokiej jakości srebra, o próbie 999. Kruszec ma duże znaczenie nie tylko w przypadku monet bulionowych, ale również kolekcjonerskich - oferowane przez nas produkty spełniają standardy zaufanych polskich i światowych mennic, co potwierdzają dołączone do zakupu certyfikaty. Dzięki użyciu srebra wysokiej próby, monety na chrzest z czasem będą zyskiwać na wartości - należy jednak pamiętać również o tym, że wpływ na to ma również unikalność, która związana jest z dostępnością produktu na rynku. Jedną z bardziej uroczych monet w naszej ofercie jest ta zatytułowana “Już Jestem”. Czyste srebro zostało ozdobione wielobarwnym drukiem cyfrowym, a dodatkowo w monecie wycięto dwa serca. Druk przedstawia wózek, dodatkowo na monecie znajdują się grzechotki i karuzeli. Jest ona zapakowana w pasujące kolorystycznie pudełko, co tworzy piękny zestaw prezentowy. Jeśli więc zależy Ci na tym, aby upamiętnić ten ważny sakrament w ciekawy sposób, monety na chrzest to zdecydowanie pamiątka na lata, posiadająca wartość kolekcjonerską.

Wybierz wartościowy
prezent dla dziecka!

Monety dla chrześniaka lub chrześnicy nie stracą na wartości i będą trwałą pamiątką - to idealny wybór w przypadku narodzin i chrztu.

Zakup monety na chrzest to wartościowy podarunek dla nowego członka rodziny

W przypadku monet kolekcjonerskich, takich jak monety na chrzest, z pewnością warto wybrać zaufanego sprzedawcę - dlatego też zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Sklep internetowy IDFmetale.pl powstał z myślą o osobach, które zainteresowane są tematyką inwestycji w metale szlachetne - na rynku finansowym działamy jednak już od ponad 15 lat. Wiedza oraz doświadczenie naszego zespołu, a także współpraca z cenionymi na rynku mennicami, pozwalają nam oferować wysokiej jakości usługi. Zadbaliśmy również o to, aby funkcjonowanie sklepu IDFmetale.pl spełniało nasze standardy, dlatego też dołączyliśmy do grona certyfikowanych sprzedawców Trusted Shops. Opinie o realizacji zamówień oraz kontakcie z naszym zespołem można sprawdzić na ich stronie internetowej. Oferując Klientom monety na chrzest oraz inne monety okolicznościowe, wykonane z najwyższej jakości kruszców, mają oni pewność, że jest to wartościowy zakup. Prezent nie tylko będzie miał wartość emocjonalną dla obdarowanej osoby, ale również jego rynkowa kwota na przestrzeni lat wzrośnie.

Niezależnie od tego, czy szukasz podarunku, czy chcesz wzbogacić swoją kolekcję, w naszym sklepie znajdziesz to czego potrzebujesz!

do góry
bezpieczna dostawa
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium