O Nas

Poznaj Nas!

Jako Grupa Firm IDF, istniejemy na polskim rynku już od 2005 roku, posiadając jednocześnie ponad 20 lat doświadczenia w branży finansowej. Od tego momentu, nieprzerwanie otaczamy stałą opieką naszych klientów zarówno ze Śląska, jak i z dalszych części kraju.

Pomagamy budować portfele inwestycyjne i oszczędnościowe, nade wszystko przedkładając cel i misję - zabezpieczenia przyszłości finansowej klienta. 

Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku, będąc firmą z tradycjami oraz polskim kapitałem (kapitał zakładowy spółki to 2.050.000 zł)

Specjalizujemy się szczególnie w szeroko rozumianych inwestycjach alternatywnych, głównie takich w których inwestuje się w realną i namacalną wartość - np. złoto, srebro, ziemia, sztuka. 

Wraz ze wzrostem zainteresowania tematyką inwestycji w metale szlachetne w Polsce, postanowiliśmy otworzyć także sklep internetowy IDFmetale.pl - który pozwala nam dotrzeć do osób rozpoczynających swoją przygodę z inwestowaniem w złoto i srebro.

 

Przejrzystość

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że aby móc uchodzić za zaufanego partnera w inwestycjach, nasza opinia musi być nieposzlakowana. Na rynku nowi sprzedawcy złota i samozwańczy doradcy finansowi wyrastają jak "grzyby po deszczu" - to wszystko sprawia, że klienci często są zdezorientowani i poszukują miejsca gdzie informacje zostaną przedstawione im w prosty, przejrzysty i rzetelny sposób, a złoto może być zakupione bezpiecznie i dyskretnie.

Spółka wpisana została przez Narodowy Bank Polski do rejestru podmiotów uprawnionych do prowadzenia działalności kantorowej w zakresie sprzedaży i zakupu złota dewizowego oraz platyny dewizowej (numer zaświadczenia 10596/2012). 

W maju 2017 roku dołączyliśmy do grona certyfikowanych sklepów internetowych Trusted Shops, dzięki czemu możecie Państwo sprawdzić opinie klientów, którzy zdecydowali się podzielić doświadczeniami z dokonanych zakupów. Trusted Shops udziela także gwarancji zgodności regulaminu i przyjętych procedur z przepisami prawa konsumenckiego.

 

Dlaczego My?

Dzięki wieloletniej działalności na rynku metali szlachetnych, nawiązaliśmy bezpośrednie partnerskie relacje z największymi producentami złota na świecie - m.in. Argor Heraeus, Umicore, Perth Mint czy Metalor. Dzięki temu wiemy, że sztabki i monety, które do nas trafiają są fabrycznie nowe i spełniają wszelkie wymagane standardy. 

Nasz model biznesowy zakłada utrzymywanie wysokich stanów magazynowych złota, dostępnego w dostawie natychmiastowej. Jesteśmy w stanie 24 godzin zrealizować zamówienie na niemal każdą ilość kruszcu - zarówno dla klientów detalicznych jak i hurtowych.

Zakup metali szlachetnych odbywa się w ekskluzywnych biurach zlokalizowanych w zabytkowych, stylowych kamienicach - w specjalnie przystosowanych do tego pomieszczeniach, gwarantujących anonimowość i dyskrecję. To wszystko składa się na całość naszej obsługi - wyjątkowej  - w czasach zakupów złota w gwarnych galeriach handlowych. 

idfmetale

  

 

 

  

Integracja cen produktów z kursami Stooq.pl by Maxsote

Sklep internetowy Shoper Premium