Poznaj idfmetale.pl

Jako grupa firm idfmetale.pl jesteśmy obecni na polskim rynku już od 2005 roku, jednak nasze doświadczenie w branży finansowej jest dużo większe, bo ponad dwudziestoletnie. Cieszymy się dużym zaufaniem zarówno Klientów prywatnych, jak i większych inwestorów, obsługując konsumentów ze Śląska i z innych regionów kraju. Przekonaj się, dlaczego warto z nami współpracować!

oddział Katowice

Bezpieczne inwestycje z idfmetale.pl

Naszą misją i celem od wielu lat jest zabezpieczenie przyszłości finansowej Klientów. Pomagamy budować portfele inwestycyjne oraz oszczędnościowe, specjalizujemy się szczególnie w szeroko rozumianych inwestycjach alternatywnych, czyli takich w których inwestuje się w realną, namacalną wartość. Tak właśnie jest w przypadku złota, srebra, ziemi i sztuki.

Dokładnie śledzimy również trendy na rynku finansowym - dlatego też wraz ze wzrostem zainteresowania tematyką inwestycji w metale szlachetne w Polsce, postanowiliśmy otworzyć także sklep internetowy. Dzięki niemu możemy docierać do osób rozpoczynających swoją przygodę z inwestowaniem w złoto i srebro, ale także dajemy naszym stałym Klientom możliwość szybkiego zakupu interesujących ich produktów.

Dlaczego warto wybrać idfmetale.pl?

Spółka idfmetale została wpisana przez Narodowy Bank Polski do rejestru podmiotów uprawnionych do prowadzenia działalności kantorowej w zakresie sprzedaży i zakupu złota dewizowego oraz platyny dewizowej (numer zaświadczenia 18767/2022), dzięki czemu Klienci mogą być pewni wysokich standardów obsługi - zarówno w przypadku zakupów w sklepie internetowym, jak i zakupów stacjonarnych, w naszym biurze w Katowicach.

Dla wielu konsumentów ważnym aspektem naszej działalności jest również fakt, że posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku, będąc firmą z tradycjami oraz polskim kapitałem (kapitał zakładowy spółek przekracza 2 000 000 zł). Wieloletnia działalność na rynku metali szlachetnych pozwoliła nam również nawiązać bezpośrednie partnerskie relacje z największymi producentami złota na świecie akredytowanymi w LBMA, m.in. Perth Mint, Valcambi, Argor Heraeus, C. Hafner, Umicore czy Metalor. Jesteśmy więc pewni, że sztabki oraz monety, które do nas trafiają, są fabrycznie nowe i cechuje je najwyższa jakość.

Wszystkie przesyłki z zamówieniami online są w pełni ubezpieczone i realizowane w możliwie najkrótszym czasie. W maju 2017 roku dodatkowo dołączyliśmy do grona certyfikowanych platform e-commerce Trusted Shops, dzięki czemu każdy zainteresowany zakupem może sprawdzić opinie innych konsumentów, którzy zdecydowali się podzielić swoją oceną naszej obsługi. Trusted Shops udziela także gwarancji zgodności regulaminu i przyjętych procedur z przepisami prawa konsumenckiego.

Nasi eksperci

Stale do Państwa dyspozycji!

 
 

Katarzyna Szewczyk

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Politechniki Śląskiej. Specjalista od inwestycji alternatywnych. W szczególności zajmuje się obsługą przedstawicieli wolnych zawodów oraz przedsiębiorców.

Z Firma IDF nieprzerwanie związana od 10 lat. Zawód niezależnego doradcy wykonuje z pasją, co przekłada się na długofalową i owocną współpracę z Klientami. Wielokrotnie nagradzana i wyróżniana za osiągnięcia zawodowe m.in. tytułem najlepszego doradcy roku i najlepszego menedżera w Firmie. Od ponad 5 lat jako kierownik organizacji z sukcesami prowadzi zespół pracowników.

Prywatnie interesuje się fizyką kwantową i astrologią. W wolnym czasie można ją spotkać w górach lub na końskim grzbiecie.

 

Katarzyna Jastrzębska

Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu o kierunkach rachunkowość i finanse przedsiębiorstw oraz Logistyka w biznesie. Ukończyła także edukację w Stanford College Student Union - Wielka Brytania.

w IDF od 8 lat zajmuje się doradztwem ubezpieczeniowo - finansowym. Osiągnęła tytuł Niezależnego Doradcy Finansowego najwyższego stopnia. Reprezentuje Departament ds. Inwestycji Alternatywnych, a wraz ze specjalistami z dziedziny prawa przygotowuje plany sukcesji. Współpracę z Klientami opiera na zaufaniu i dyskrecji.

Zawsze uśmiechnięta i pogodna. Interesuje się psychologią człowieka oraz zdrowym stylem życia. Uwielbia szkolić umiejętności taneczne oraz spędzać czas z rodziną na rowerowych lub narciarskich trasach.

 

Monika Stysz

Ukończyła Akademię Rolniczą w Krakowie oraz studia podyplomowe "Rynek sztuki i antyków" na Akademii Krakowskiej im. A. Frycza Modrzewskiego. Przez lata prowadziła własny biznes.

W 2013 roku rozpoczęła współpracę z Firmą IDF. Dzięki pracy w IDF, łączy swoją pasje oraz zamiłowanie do sztuki i antyków z fachowym doradztwem w artinwestycjach. Swoim klientom pokazuje, że sztuka prócz walorów estetycznych i prestiżowych, to także doskonała forma inwestycji.

Takie cechy jak cierpliwość, wytrwałość i precyzja nieustająco szlifuje podczas lekcji malarstwa, które regularnie pobiera.

Zachęcamy do współpracy!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że aby móc uchodzić za zaufanego partnera w inwestycjach, nasza opinia musi być nieposzlakowana. Na rynku finansowym nowi sprzedawcy złota i doradcy finansowi wyrastają jak grzyby po deszczu - to wszystko sprawia, że konsumenci często są zdezorientowani i poszukują miejsca, gdzie informacje zostaną im przedstawione w przejrzysty sposób, a złoto może być zakupione bezpiecznie i dyskretnie.

Nasz model biznesowy zakłada utrzymywanie wysokich stanów magazynowych złota, dostępnego w dostawie natychmiastowej. Jesteśmy w stanie w czasie 24 godzin zrealizować zamówienie na niemal każdą ilość kruszcu - zarówno dla klientów detalicznych, jak i hurtowych.

Naszym klientom oferujemy produkty najwyższej jakości sygnowane znakami producentów zrzeszonych w London Bullion Market Association (największych mennic na świecie, akredytowanych pod kątem standardów produkcji). Dzięki umowom handlowym z partnerami i wieloletniej obecności na rynku wiemy, że sztabki i monety, które do nas trafiają są fabrycznie nowe i spełniają wszelkie wymagane standardy.

Zapraszamy do wizyty w oddziale idfmetale.pl

Zakup metali szlachetnych stacjonarnie odbywa się w ekskluzywnym biurze, zlokalizowanym w stylowej kamienicy przy ulicy Jagiellońskiej w Katowicach. W specjalnie przystosowanych pomieszczeniach, gwarantujących anonimowość oraz dyskrecję, doradcy idfmetale.pl odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. To wszystko składa się na całość wyjątkowej obsługi - odmiennej od doświadczeń zakupu złota w gwarnych galeriach handlowych.

tel. 32 416 24 54 [email protected]
do góry
bezpieczna dostawa
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium