Sztabki złota 10g

10 g złota sztabka 10 g złota sztabka
Producent: LBMA
Cena: 3 284,21 zł
szt.
Sztabka złota Argor Heraeus 10g Sztabka złota Argor Heraeus 10g
Producent: Argor Heraeus
Cena: 3 315,19 zł
szt.
Sztabka złota C.Hafner 10g Sztabka złota C.Hafner 10g
Producent: C. Hafner
Cena: 3 315,19 zł
szt.
Sztabka złota Metalor 10g Sztabka złota Metalor 10g
Producent: Metalor
Sztabka złota PAMP 10g Sztabka złota PAMP 10g
Producent: PAMP
Cena: 3 315,19 zł
szt.
Sztabka złota Valcambi Suisse 10g Sztabka złota Valcambi Suisse 10g
Cena: 3 315,19 zł
szt.
Sztabka złota 10 x 1g SmartPack C.Hafner Sztabka złota 10 x 1g SmartPack C.Hafner
Producent: C. Hafner
Cena: 3 561,94 zł
szt.

10g złota w sztabce najczystszej próby 999.9

Sztabki złota 10g zakupione w IDF Metale Katowice dają pewność, że kruszec pochodzi z certyfikowanej mennicy LBMA. Jest więc krystalicznie czystej prób, w 100% bezpieczny i w razie potrzeby będzie łatwo zbywalny (także my gwarantujemy odkup). Sztabki są pakowane w CertiPacki, które są potwierdzeniem autentyczności, chronią przed ewentualnymi uszkodzeniami i pozwalają na bezpieczne przechowywanie. Zapraszamy do składania zamówień online z ubezpieczoną wysyłką lub odwiedzin i dyskretnych transakcji bezpośrednio w naszym biurze.

Stabilność i bezpieczeństwo inwestycji

Złoto jest aktywem od wieków uznawanym za bezpieczne i stabilne. Dzięki temu, że jest odporne na zawirowania na rynkach kapitałowych, pozwala na bezpieczne ulokowanie zgromadzonego kapitału. Może być stabilną lokatą albo budować i zwiększać zasobność portfela inwestycyjnego. Sztabki złota 10g nie są obciążone podatkiem VAT, dzięki czemu są traktowane na równi z walutami. Pomimo tego, że są surowcem, można nimi dokonywać transakcji praktycznie w każdym zakątku świata. Istotne, by kupiona sztabka złota 10 g była najwyższej jakości. W oddziale IDF Metale w Katowicach 10 gramowe złote sztabki inwestycyjne posiadają najwyższe próby kruszcu (999.9). Ponadto każda oferowana sztabka została wyprodukowana w jednej z mennic umieszczonych na Good Delivery List i posiada akredytację LBMA.

Kup i odbierz sztabki złota o wadze 10g w oddziale IDF

Zapewniamy poufne i bezpieczne warunki transakcji oraz gwarantujemy anonimowość przy zakupach do 50 tys. zł.

Zapytaj o sztabki złota 10g i zacznij inwestować

Sztabki złota 10g z certyfikatem autentyczności oraz jakością, potwierdzoną przez organizację LBMA, to standard naszego biura. Dbając o satysfakcję kupujących, proponujemy wyłącznie produkty tych mennic, które są rozpoznawalne i cenione na całym świecie. Sztabka czystego złota o wadze 10 gram to solidne zabezpieczenie kapitału. Najwyższa jakość i autentyczność aktywa są potwierdzone certyfikatem, który zawiera najważniejsze dane, tj. indywidualny numer seryjny, masę sztabki wyrażoną w gramach, zawartość złota oraz nazwę mennicy. Wszystkie oferowane przez nas sztabki są w stanie menniczym, oraz pochodzą bezpośrednio od producentów przynależących do wytwórców akredytowanych przez LBMA.

Zapraszamy do bezpośredniego spotkania z naszymi ekspertami. Porozmawiajmy o inwestycji w złoto - IDF Metale Katowice to miejsce, w którym sztabki złota stają się rzeczywistą częścią indywidualnego portfela.

do góry
bezpieczna dostawa
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium