Sztabki złota 100g

100 g sztabka złota 100 g sztabka złota
Producent: LBMA
Cena: 32 402,38 zł
szt.
Sztabka złota Argor Heraeus 100g Sztabka złota Argor Heraeus 100g
Producent: Argor Heraeus
Cena: 32 558,91 zł
szt.
Sztabka złota C.Hafner 100g Sztabka złota C.Hafner 100g
Producent: C. Hafner
Cena: 32 558,91 zł
szt.
Sztabka złota Metalor 100g Sztabka złota Metalor 100g
Producent: Metalor
Sztabka złota PAMP 100g Sztabka złota PAMP 100g
Producent: PAMP
Cena: 32 558,91 zł
szt.
Sztabka złota Perth Mint 100g Sztabka złota Perth Mint 100g
Producent: The Perth Mint
Cena: 32 558,91 zł
szt.
Sztabka złota Valcambi Suisse 100g Sztabka złota Valcambi Suisse 100g
Cena: 32 558,91 zł
szt.
CombiBar 100g (100x 1g) Valcambi Suisse CombiBar 100g (100x 1g) Valcambi Suisse
Cena: 33 095,69 zł
szt.

Sztabki złota 100 gram w sprzedaży

Sztabki złota 100 g dostępne w naszym sklepie internetowym pochodzą z akredytowanych mennic LBMA, są zabezpieczone opakowaniem CertiPack, które chroni przed ewentualnym uszkodzeniem i jest także elementem potwierdzającym autentyczności sztabki. Opakowanie posiada numer ze sztabki, co dodatkowo przekłada się jej wiarygodność i wpływa na ocenę przy ich odsprzedaży. Na każdej sztabce zostały wybite oznaczenia producenta, wagi tj. 100g, próby kruszcu wynoszącej 999.9 oraz wspomniany wcześniej numer. Akredytowani producenci są istotnym aspektem mającym wpływ na opłacalność i stabilność kapitału zgromadzonego w złocie. 100 gramowe sztabki są idealnym wyborem zarówno dla średnich, jak i dużych portfeli inwestycyjnych i zgodnie z zasadą bardziej opłacalne niż mniejsze odpowiedniki sztabek w kontekście ilości/do ceny.

100g sztabki złota to
inwestycja o solidnych podstawach

Sztabki złota 100g to pewność i bezpieczeństwo finansów, to ochrona przed kryzysem gospodarczym i nieustanną dewaluacją wartości pieniądza. Inwestowanie w złoto od wieków budzi wiele emocji, a jednocześnie jest uznawane jako najbezpieczniejsza z lokat kapitału. Patrząc na ten cenny kruszec w nieco szerszej perspektywie, nie sposób nie zauważyć, że jest on środkiem płatniczym honorowanym na całym świecie, a dzięki temu, że jest on ograniczony wydobyciem, nie niesie ze sobą ryzyka inflacji i sztucznego sterowania ilością dostępną na rynku finansowym. Warto podkreślić, że 100g sztabki złota są solidnym filarem zabezpieczającym portfel inwestycyjny na przyszłość i uzyskują dobre oraz pewne stopy zwrotu w dłuższej perspektywie.

Stabilność inwestycji w kruszec potwierdzają banki centralne, które w swoich skarbcach mają stałe rezerwy złota. Dość powiedzieć, że złoto – choć fizycznie jest towarem – jest traktowane jak środek płatniczy i nie jest opodatkowany, tym samym opiera się nie tylko zawirowaniom geopolitycznym, ale i dodatkowym obciążeniom nakładanym przez fiskusa.

Dyskretny zakup 100-gramowych
sztabek złota w Katowicach?

Odwiedź nasz oddział i kup sztabkę złota o wadze 0,1 kilograma w dyskretnych warunkach.

Kup sztabki o wadze 100g w IDF Metale

Jako firma o wysokiej renomie na rynku, IDF Metale dystrybuuje sztabki złota 100g wyłącznie z renomowanych mennic, które uzyskały akredytację LBMA – londyńskiego stowarzyszenia wyznaczającego standardy jakości. Każda 100g sztabka złota posiada indywidualny numer seryjny, a także informację o próbie złota oraz mennicy, z której pochodzi. IDF to także marka z ponad 15-letnim doświadczeniem. Wybierając IDF zyskujesz pewność bezpiecznych zakupów w zaufanym sklepie, należącym do programu Trusted Shop. Bezpośrednio w naszym oddziale możesz także liczyć na szybki odbiór zamówienia oraz negocjacje ceny przy większych zakupach.

Interesuje Cię inwestowanie w złoto? Zapraszamy do biura IDF Metale w Katowicach – nasi eksperci dopasują profil inwestycyjny do indywidualnych założeń.

do góry
bezpieczna dostawa
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium