Sztabki złota 20g

20 g złota sztabka 20 g złota sztabka
Producent: LBMA
Cena: 6 388,31 zł
szt.
Sztabka złota Argor Heraeus 20g Sztabka złota Argor Heraeus 20g
Producent: Argor Heraeus
Cena: 6 437,45 zł
szt.
Sztabka złota C.Hafner 20g Sztabka złota C.Hafner 20g
Producent: C. Hafner
Cena: 6 437,45 zł
szt.
Sztabka złota Metalor 20g Sztabka złota Metalor 20g
Producent: Metalor
Sztabka złota PAMP 20g Sztabka złota PAMP 20g
Producent: PAMP
Cena: 6 437,45 zł
szt.
Sztabka złota Perth Mint 20g Sztabka złota Perth Mint 20g
Producent: The Perth Mint
Cena: 6 437,45 zł
szt.
Sztabka złota Valcambi Suisse 20g Sztabka złota Valcambi Suisse 20g
Cena: 6 437,45 zł
szt.
CombiBar 20g (20x 1g) Valcambi Suisse CombiBar 20g (20x 1g) Valcambi Suisse
Cena: 6 730,77 zł
szt.

Sztabki złota o wadze 20 gram z IDF

IDF Metale to ceniony dystrybutor, którego celem jest zapewnienie najwyższej jakości przy jednoczesnym indywidualnym dopasowaniu oferty do potrzeb inwestora. W naszej ofercie znajdują się złote sztabki 20g, wyłącznie z mennic które uzyskały akredytację LBMA - organizacji działającej przy Londyńskiej Giełdzie Towarów Wartościowych. Wszystkie inwestycyjne sztabki złota o wadze 20g zostały zapakowane w CertiPack, co chroni je przed uszkodzeniami i ułatwia przechowywanie, a ponadto posiadają indywidualny numer seryjny, oznaczenie producenta, zawartość złota oraz masę w gramach. Należy podkreślić, że próba kruszcu wszystkich złotych sztabek 20g wynosi 999,9. Zapraszamy do wyboru producenta i składania zamówień online, bądź kontaktu i zakupu sztabek bezpośrednio w naszym oddziale w Katowicach.

Bezpieczny zakup
złotych sztabek o wadze 20g

Lokacyjne sztabki złota 20g pozwalają na zabezpieczenie zgromadzonego kapitału, a w dalszej kolejności na jego pomnożenie. Stabilność cennego kruszcu od wieków stawia go na piedestale dobrych i opłacalnych inwestycji. Bezpieczne zarządzanie pieniędzmi to jeden z atutów, który jest doceniany na światowych rynkach. IDF Metale proponuje sztabki złota 20g, pochodzące wyłącznie z renomowanych oraz rekomendowanych przez LBMA mennic. Daje to gwarancję właściwie powziętych inwestycji, a także możliwości obrotu zakupionym kruszcem na całym świecie. W razie potrzeby klientom gwarantujemy odkup zakupionych u nasz sztabek. Posiadamy także partnerskie umowy i wieloletnie współprace z największymi mennicami na świecie. Wszystkie wysyłki w ramach zakupów online są ubezpieczane. Opinie naszych klientów są weryfikowane w ramach programu "Trusted Shop".

Interesuje Cię zakup 20g sztabki
złota w oddziale? Zadzwoń!

Nasze biuro znajdziesz w samym centrum Katowic przy ul. Jagiellońskiej 5/1.

Wartość sztabki złota 20g w portfelu inwestycyjnym

Solidny portfel inwestycyjny składa się z różnych aktywów, które w odmienny sposób reagują na rynki finansowe. Sztabki złota 20g są jego niezbędną częścią. Z jednej strony są bardzo uniwersalne - można nimi płacić w każdym zakątku świata, a z drugiej strony, jako jedyne z aktywów są odporny na zawirowania geopolityczne. Co więcej, w kryzysowych czasach złote sztabki inwestycyjne zyskują na wartości, tym samym pozwalając zachować stabilizację finansową. Są także odporne na inflację - sztabek nie można dodrukować, a ich wydobycie wiąże się z potężnymi kosztami. są więc cenną lokatą. Z powodzeniem mogą stać się zaczątkiem do inwestowania na większą skalę. Sztabki złota 20g od IDF Metale posiadają akredytację LBMA, czyli spełniają najwyższe wymagania jakości.

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym oddziałem w Katowicach. Inwestowanie zaczyna się wyboru dobrego partnera. Wieloletnia działalność jest gwarancją profesjonalizmu, dobrych warunków współpracy, korzystnej oferty i przede wszystkim bezpiecznych zakupów. Zapraszamy!

do góry
bezpieczna dostawa
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium