Sztabki złota 1 kg

1000 g sztabka złota 1000 g sztabka złota
Cena: 303 452,47 zł
szt.
Sztabka złota Argor Heraeus 1kg Sztabka złota Argor Heraeus 1kg
Producent: Argor Heraeus
Cena: 304 343,23 zł
szt.
Sztabka złota C.Hafner 1kg Sztabka złota C.Hafner 1kg
Producent: C. Hafner
Cena: 304 343,23 zł
szt.
Sztabka złota Metalor 1kg Sztabka złota Metalor 1kg
Producent: Metalor
Cena: 304 343,23 zł
szt.
Sztabka złota PAMP 1kg Sztabka złota PAMP 1kg
Producent: PAMP
Cena: 304 343,23 zł
szt.
Sztabka złota Perth Mint 1kg Sztabka złota Perth Mint 1kg
Producent: The Perth Mint
Cena: 304 343,23 zł
szt.

Sztabki złota 1 kg (1000g)

Proponowane przez IDF Metale sztabki złota 1kg pochodzą wyłącznie z mennic posiadających akredytację LBMA. Dzięki ich rozpoznawalności inwestor nie będzie miał trudności z jej odsprzedaniem, nawet na drugim końcu świata. 1 kg sztabki złota dostępne w sprzedaży zostały odlane z kruszcu o najwyższej próbie 999.9. Każda sztabka posiada indywidualny numer seryjny, wybitą nazwę mennicy, próbę złota, gramaturę i kartę certyfikacyjną. Zapraszamy do zakupu online z ubezpieczoną wysyłką lub odwiedzin naszego biura w Centrum Katowic. Interesuje Cię uzyskanie najlepszej ceny za kilową sztabkę złota inwestycyjnego? W bezpiecznych i dyskretnych warunkach ustalimy indywidualne warunki i przeprowadzimy transakcji.

Bezpieczny zakup
kilogramowych sztabek złota

Sztabki złota 1kg są bezpieczną przystanią dla zgromadzonego kapitału. Rekomendowane dla inwestorów z zasobnym portfelem w dzisiejszych czasach stanowią podstawę jego dywersyfikacji i stabilizacji. Duża odporność kruszcu na kryzysy na rynku geopolitycznym czyni ze złota aktywo bezpieczne i stabilne, które dodatkowo opiera się inflacji i nie jest opodatkowane. Bezpieczeństwo zakupu złotych sztabek 1 kg w naszym oddziale jest gwarantowane przez akredytację LBMA udzielaną wyłącznie najlepszym mennicom na świecie. Pełna lista Good Delivery - renomowanych mennic jest stale aktualizowana, a jakość produkcji pozostaje pod bieżącą kontrolą. Sztabki złota 1 kg posiadają najwyższą próbę kruszcu, która wynosi 999.9 oraz indywidualny certyfikat autentyczności. Jako wieloletni partner, podjadający umowy z największymi mennicami tj. Perth Mint czy C.Hafner zapewniamy obsługę dużych transakcji w 24h.

Zamów i odbierz swoje sztabki
złota 1 kg z oddziału

Skarbiec i doradcy IDF Metale są do Twojej dyspozycji w Katowicach przy ul. Jagiellońskiej 5/1.

Lokacyjne sztabki złota 1 kg jako solidna inwestycja

Gwarancja satysfakcji inwestowania w sztabki złota 1kg ma wiele podstaw, począwszy od zabezpieczenia kapitału na niepewne czasy, po pewność odkupu sztabek na całym świecie. Analizując prognozy ekspertów, można zauważyć, że złote sztabki 1 kg będą wzmacniały swoją wartość, co w bezpośredni sposób przekłada się na opłacalność inwestycji w dłuższej perspektywie. Przez wieki królewski kruszec nie zawiódł tych, którzy w nim ulokowali swój kapitał, podobnie jest i w dzisiejszych czasach. Kupowanie sztabek złota 1 kg z pewnego źródła pozwala natomiast na zachowanie wszystkich procedur bezpieczeństwa i dopasowanie wielkości zakupu do indywidualnych oczekiwań.

do góry
bezpieczna dostawa
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium