PAMP

Produkty mennicze i sztabki PAMP w sklepie internetowym IDFmetale.pl. Sprawdź listę produktów, zamów online lub zapytaj o dostawę!

Produkty PAMP w ofercie IDF:

Sztabka złota PAMP 1g Sztabka złota PAMP 1g
Producent: PAMP
Cena: 373,20 zł
szt.
Sztabka złota PAMP 2,5g Sztabka złota PAMP 2,5g
Producent: PAMP
Cena: 882,76 zł
szt.
Sztabka złota PAMP 5g Sztabka złota PAMP 5g
Producent: PAMP
Cena: 1 682,70 zł
szt.
Sztabka złota PAMP 10g Sztabka złota PAMP 10g
Producent: PAMP
Cena: 3 312,34 zł
szt.
Sztabka złota PAMP 20g Sztabka złota PAMP 20g
Producent: PAMP
Cena: 6 435,86 zł
szt.
Sztabka złota PAMP 1 uncja Sztabka złota PAMP 1 uncja
Producent: PAMP
Cena: 9 904,70 zł
szt.
Sztabka złota PAMP 100g Sztabka złota PAMP 100g
Producent: PAMP
Cena: 31 619,21 zł
szt.
Sztabka złota PAMP 50g Sztabka złota PAMP 50g
Producent: PAMP
Cena: 15 772,72 zł
szt.
Sztabka złota PAMP 250g Sztabka złota PAMP 250g
Producent: PAMP
Cena: 77 706,46 zł
szt.
Sztabka złota PAMP 500g Sztabka złota PAMP 500g
Producent: PAMP
Cena: 155 242,46 zł
szt.
Sztabka złota PAMP 1kg Sztabka złota PAMP 1kg
Producent: PAMP
Cena: 310 670,87 zł
szt.

PAMP – sztabki złota i wyroby mennicze

PAMP Suisse to renomowany producent bulionowych sztabek złota oraz innych wyrobów menniczych pochodzący ze Szwajcarii. W jego ofercie znajduje się szeroka gama sztabek bulionowych, w tym PAMP Fortuna oraz sztabki odlewane. Kup najwyższej jakości sztabki złota PAMP Suisse w IDF Metale!

PAMP Suisse – o firmie

PAMP Suisse jest szwajcarską firmą zajmującą się rafinacją i produkcją wyrobów z metali szlachetnych. Swoją działalność rozpoczęła ona w 1977 roku. Dzisiaj to jedna z najbardziej renomowanych i znanych rafinerii metali szlachetnych na świecie. Jest ona również akredytowana przez Szwajcarski Bank Centralny oraz przez LBMA – London Bullion Market Association.

Nazwa firmy PAMP wywodzi się od Produits Artistiques Metaux Precieux, co można przetłumaczyć jako Artystyczne Produkty z Metali Szlachetnych.

Oferuje ona szeroką gamę produktów ze złota bulionowego, srebra, platyny i palladu, w tym sztabki, monety i inne produkty z metali szlachetnych, które są wybierane często przez inwestorów, ale również jako upominki.

Szwajcarska mennica PAMP Suisse jest znana z wysokiej jakości produktów, bezpiecznego przechowywania i transportu oraz stosowania najnowszych technologii w celu zapewnienia najwyższej jakości i autentyczności swoich produktów.

 

Zamów sztabki złota PAMP w IDF Metale!

Chcesz kupić oferowane przez PAMP Suisse sztabki złota? Skorzystaj z oferty złota bulionowego PAMP w IDF Metale.

Sztabki złota PAMP – rodzaje

Sztabki PAMP Suisse oferowane są w wielu wariantach. Mennica PAMP prezentuje głównie sztabki złote powstające z czystego złota najwyższej próby, ale inwestorzy mogą też zdecydować się na inne wyroby powstające z metali szlachetnych sygnowane jej marką. Do najczęściej kupowanych złotych sztabek tego producenta zaliczane są:

Sztabki PAMP Fortuna Suisse

Jedną z najpopularniejszych sztabek złota PAMP jest Fortuna. Sztabki PAMP Fortuna zdobione są wizerunkiem bogini Fortuny trzymającej róg obfitości, która jest symbolem pomyślności. Zostały one wprowadzone do sprzedaży w 1979 roku.

Te złote sztabki PAMP są dostępne w zróżnicowanych gramaturach: 1 gram, 2,5 grama, 5 gramów, 10 gramów, 20 gramów, 1/2 uncji, 1 uncja, 50 gramów, 100 gramów, 250 gramów, 5, uncji, 10 uncji, a także 500 gramów oraz 1 kilogram. Dzięki wielu gramaturom można dobrać sztabkę PAMP Fortuna do własnych preferencji i posiadanego budżetu. Najczęściej inwestorzy decydują się na jednouncjowe sztabki złota PAMP Fortuna.

Producent na oficjalnej stronie oferuje również srebrne sztabki PAMP oraz platynowe sztabki PAMP z wizerunkiem Fortuny, które także mają różne gramatury.

Sztabki złota odlewane

Do produkcji sztabek złota bulionowego stosuje się tradycyjne techniki odlewnicze. Wśród dostępnych sztabek odlewanych znajdują się sztabki złota o wadze 250 gramów, 500 gramów oraz 1 kilograma.

Dlaczego warto wybrać sztabki złota PAMP?

Wszystkie sztabki PAMP wyróżniają się najwyższą jakością wykonania, a także są odpowiednio zabezpieczone. Każda sztabka ma stempel rzeczoznawcy, który można zobaczyć na jej rewersie. Zapewnia on najwyższą jakość i czystość sztabki.

W mennicy PAMP stosowany jest też specjalny rodzaj opakowań CertiPAMP. Są to innowacyjne opakowania PAMP zabezpieczające przed uszkodzeniem sztabek i dostarczane są razem z certyfikatem autentyczności, co potwierdza, że sztabka złota jest oryginalnym produktem PAMP.

Podczas produkcji sztabek stosowane jest też dodatkowe zabezpieczenie dzięki technologii Veriscan. Polega ona na wykorzystaniu zróżnicowanej powierzchni sztabki, którą można zobaczyć pod mikroskopem i dzięki temu potwierdzić jej autentyczność.

Sztabki złota sprzedawane są przez naszą firmę przez internet oraz stacjonarnie w Katowicach. Prezentujemy szeroki wybór produktów firmy PAMP Suisse i zapewniamy pełne bezpieczeństwo transakcji naszym klientom.

Zamów sztabki szwajcarskiego producenta PAMP Suisse w IDF Metale!

do góry
bezpieczna dostawa
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium