Złote monety

Filtrowanie:
Cena
  • od
    do
UEFA Euro 2016 (1/4 oz) UEFA Euro 2016 (1/4 oz)

Złote monety kolekcjonerskie

Złote monety kolekcjonerskie to nie tylko bardzo dobra inwestycja, ale również podarunek na specjalną okazję. Monety posiadają dużą wartość, ze względu kruszec, a także ograniczony nakład wybica. Sprawdź naszą ofertę i wzbogać kolekcję swoją lub bliskiej osoby - taki prezent z pewnością zaskoczy obdarowanego!

Dlaczego warto inwestować w złote monety kolekcjonerskie?

Złote monety kolekcjonerskie, w odróżnieniu od monet bulionowych, są wybijane w limitowanym nakładzie. Oznacza to, że dana moneta została wybita w ściśle określonej ilości. Stąd też ich duża wartość dla numizmatyków - złote monety kolekcjonerskie bowiem bardzo szybko znikają z rynku, znajdując swoje miejsce w rękach prywatnych kolekcjonerów. Ograniczony nakład, w połączeniu z ich unikatową tematyką, wyznacza wartość, która w dłuższym okresie czasu może nawet kilkukrotnie przekroczyć wartość samego kruszcu, użytego do wybicia monety kolekcjonerskiej. Co warte podkreślenia, złote monety kolekcjonerskie wybijane są w różnych gramaturach, co sprawia, że są one możliwe do kupienia bez konieczności wydawania jednorazowo większej sumy.

Złote monety kolekcjonerskie, które dostępne są w naszej ofercie, to starannie wyselekcjonowane pozycje, pochodzące z renomowanych światowych mennic. Prowadzimy również sprzedaż monet emitowanych przez Narodowy Bank Polski. Niezależnie od tego, czy szukasz możliwości osiągnięcia dużego zysku, czy chciałbyś obdarować kogoś wspaniałą pamiątką, wykonaną przez mistrzów sztuki menniczej, w sklepie IDFmetale.pl na pewno znajdziesz odpowiedni wyrób!

Kup złotą monetę kolekcjonerską w naszym oddziale w Katowicach

Jeśli wolisz zakupy z odbiorem bezpośrednio u sprzedawcy, serdecznie zapraszamy do Katowic.

Złote monety kolekcjonerskie w ofercie sklepu IDFmetale.pl

IDFmetale.pl pomaga budować portfele inwestycyjne oraz prywatne zbiory numizmatyczne od ponad 20 lat. Doskonale rozumiemy, że zakup złotych monet kolekcjonerskich, jak i innych rodzajów wartościowych kruszców, wymaga namysłu oraz poczucia bezpieczeństwa. Dlatego też nasz sklep internetowy posiada gwarancję Trusted Shops - zapewniamy szybkie i bezpieczne dostawy, a także profesjonalną obsługę zespołu w naszej siedzibie w Katowicach. Klienci mogą tam poznać ofertę oraz korzyści zakupu w ekskluzywnych biurach, które ulokowane są w zabytkowej kamienicy. Co ważne, wszystkie produkty posiadają certyfikaty, potwierdzające ich wysoką jakość, gramaturę oraz próbę kruszcu, a także informację o mennicy. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z inwestycjami, monety kolekcjonerskie z pewnością pozwolą Ci się szerzej zainteresować tą tematyką.

W razie jakichkolwiek wątpliwości podczas zakupu, zapraszamy do kontaktu. Wybór naszego asortymentu opieramy na wieloletniej wiedzy oraz doświadczeniu całego zespołu - koniecznie więc przekonaj się, jakie złote monety kolekcjonerskie oferujemy!

do góry
bezpieczna dostawa
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium