LBMA

Wyłącznie metale z certyfikatami LBMA! Kup złote i srebrne sztabki oraz monety z mennic akredytowanych przez London Bullion Market Association w IDF!

Produkty LBMA w ofercie IDF:

1 kg  sztabka srebra 1 kg sztabka srebra
Producent: LBMA
Cena: 4 798,89 zł
szt.
250 gram sztabka srebra Ag 999 250 gram sztabka srebra Ag 999
Producent: LBMA
Cena: 1 454,09 zł
szt.
1000 uncji Srebra sztabka Gąska - strefa wolnocłowa 1000 uncji Srebra sztabka Gąska - strefa wolnocłowa
Producent: LBMA
Cena: 138 313,18 zł
szt.
1 g sztabka złota 1 g sztabka złota
Producent: LBMA
Cena: 370,52 zł
szt.
2 g złota sztabka 2 g złota sztabka
Producent: LBMA
Cena: 701,20 zł
szt.
5g sztabka złota 5g sztabka złota
Producent: LBMA
Cena: 1 670,77 zł
szt.
10 g złota sztabka 10 g złota sztabka
Producent: LBMA
Cena: 3 288,85 zł
szt.
20 g złota sztabka 20 g złota sztabka
Producent: LBMA
Cena: 6 401,27 zł
szt.
1 uncja złota sztabka 1 uncja złota sztabka
Producent: LBMA
Cena: 9 870,02 zł
szt.
50 g sztabka złota 50 g sztabka złota
Producent: LBMA
Cena: 15 732,24 zł
szt.
100 g sztabka złota 100 g sztabka złota
Producent: LBMA
Cena: 31 538,81 zł
szt.
250 g sztabka złota 250 g sztabka złota
Producent: LBMA
Cena: 77 655,34 zł
szt.
500 g sztabka złota 500 g sztabka złota
Producent: LBMA
Cena: 155 595,74 zł
szt.

London Bullion Market Association - Londyński Rynek Kruszców

LBMA, czyli London Bullion Market Association, powstało w 1987 roku. Celem stowarzyszenia od początku był regulowanie standardów na rynku metali szlachetnych, a dzięki bardzo wysokim wymaganiom, jakie dana firma musi spełnić, aby otrzymać akredytację, certyfikat LBMA szybko zyskał zaufanie wśród Klientów oraz producentów, działających w branży. Dziś LBMA zrzesza największe światowe mennice. Przekonaj się, jakie korzyści wiążą się z zakupem złota oraz srebra akredytowane przez to stowarzyszenie!

Dlaczego LBMA jest tak cenione na rynku?

Kwestia zaufania, w przypadku przedsiębiorstw akredytowanych przez London Bullion Market Association i znajdujących się na Good Delivery List, jest bardzo ważna. Nie bez powodu wymagania w stosunku do mennic i rafinerii są tak wysokie — stowarzyszenie to ma bowiem realny wpływ na rynek metali szlachetnych. Opublikowany przez nich w 2017 roku kodeks zobowiązuje wszystkich członków LBMA do przestrzegania procedur m.in. w kwestiach odpowiedzialnego wydobycia kruszców. Co jest ważne dla Klienta, to fakt, że produkty, takie jak sztabki i monety bulionowe, które sprzedawane są przez różnych dystrybutorów, mają określoną specyfikację, a mianowicie: wagę oraz próbę kruszcu. W przypadku złota próba nie może być mniejsza niż 995, a waga sztabki musi mieścić się w przedziale od 350 do 430 uncji, co w przeliczeniu na daje około 10-13 kg! Produkty certyfikowane przez London Bullion Market Association można również bez problemu sprzedać na całym świecie, warto również wspomnieć, że uzyskują one wyższe ceny, w porównaniu do sztabek oraz monet bez certyfikacji.

Produkty z mennic LBMA kupisz i odbierzesz osobiście w naszym oddziale!

Chciałbyś zbudować portfel inwestycyjny lub oszczędnościowy? Produkty LBMA będą najlepszym wyborem, certyfikat ten oznacza bowiem najwyższą jakość na rynku metali szlachetnych. Zapraszamy na spotkanie z naszymi ekspertami - wprowadzą Cię oni w meandry branży metali szlachetnych!

Jakie mennice i rafinerie posiadają akredytację London Bullion Market Association?

Good Delivery List to spis mennic oraz rafinerii, które posiadają akredytację LBMA. Lista LBMA jest aktualizowana co trzy lata i zawsze można go ją znaleźć na stronie internetowej stowarzyszenia.

Na liście LBMA można wymienić m.in. mennice:

  • Argor Heraeus,
  • Perth Mint,
  • Valcambi,
  • Royal Canadian Mint,
  • Umicore,
  • Perth Mint.

W ofercie IDFmetale Klienci znajdą tylko sztabki oraz monety bulionowe, produkowane przez firmy, których jakość została potwierdzona przez London Bullion Market Association. Sam proces przyznawania certyfikatu obejmuje badanie historii mennicy lub rafinerii, ocenę sytuacji finansowej, metod pozyskiwania kruszców oraz innych technik. Bardzo ważna jest także ocena czystości próby metali szlachetnych. Zadbaliśmy o to, aby nasi Klienci mieli dostęp do najlepszych na rynku wyrobów, a ich wiarygodność jest kluczowa na rynku finansowym, zwłaszcza dla inwestorów. Sztabki i monety, certyfikowane przez LBMA, możesz obejrzeć w naszym oddziale w Katowicach, a także zakupić przez sklep internetowy.

Zamów produkty LBMA w sklepie IDFmetale.pl — zapraszamy do kontaktu ze specjalistami IDF!

do góry
bezpieczna dostawa
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium