Wiedza IDF Metale

Wykorzystujemy Bullion DNA do weryfikacji autentyczności monet emitowanych przez The Royal Canadian Mint!

Kategorie blog
Kategorie:
Kategorie blog
Kategorie:
Technologia Bullion DNA w IDFmetale!

Technologia Bullion DNA w IDFmetale!

Dołączyliśmy do prestiżowego grona dealerów stosujących szybką weryfikację autentyczności monet emitowanych przez The Royal Canadian Mint za pomocą technologii Bullion DNA!

 

Jak działa technologia Bullion DNA?

Technologia Bullion DNA (Digital Non-destructive Activation) umożliwia cyfrową weryfikację autentyczności złotych i srebrnych Kanadyjskich Liści Klonowych. Wystarczy umieścić monetę w urządzeniu, które natychmiast rejestruje monetę wraz z jej unikatowym, zaszyfrowanym kodem w bazie Kanadyjskiej Mennicy Królewskiej i sprawdza jej oryginalność.

Z weryfikacji monet Kanadyjski Liść Klonowy mogą Państwo skorzystać w naszej firmie. Zapraszamy również do zakupu monet z liściem w naszym sklepie online i bezpośrednio w oddziale!

Bullion DNA. Szybki sposób weryfikacji złotych i srebrnych Kanadyjskich Liści Klonowych.

 

bullion dna technologia zabezpieczania monet

 

Kanadyjski Liść Klonowy – najlepiej zabezpieczona moneta świata

 Kanadyjski Liść Klonowy (Canadian Maple Leaf) to 1-uncjowe monety złote i srebrne, które wydawane są przez The Royal Canadian Mint – Kanadyjską Mennicę Królewską. 

Monety te są pieczołowicie zabezpieczane przez wygrawerowanie na nich promienistych linii, znakowanie laserowe, a także przez motyw mikroskopijnego liścia klonowego zawierającego pośrodku rok produkcji monety.


złoty i srebrny kanadyjski liść klonowy

 

Kanadyjski Liść Klonowy dzięki Bullion DNA jest najlepiej zabezpieczoną monetą na świecie. Dzięki nowoczesnej technologii Bullion DNA możliwe jest błyskawiczne sprawdzenie ich autentyczności monet.

do góry
bezpieczna dostawa
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium