Royal Canadian Mint

Złoto i srebro Royal Canadian Mint? Produkty Kanadyjskiej Mennicy Królewskiej kupisz u nas w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do składania zamówień!

Produkty Royal Canadian Mint w ofercie IDF:

Kanadyjski Liść Klonowy 1 uncja złota Kanadyjski Liść Klonowy 1 uncja złota
Cena: 9 733,90 zł
szt.
Kanadyjski Liść Klonowy 1/2 uncji złota Kanadyjski Liść Klonowy 1/2 uncji złota
Cena: 5 129,53 zł
szt.
Kanadyjski Liść Klonowy 1/4 uncji złota Kanadyjski Liść Klonowy 1/4 uncji złota
Cena: 2 611,15 zł
szt.
Trzej królowie Trzej królowie
Cena: 369,00 zł
szt.
  • 24H
Świąteczna bombka Świąteczna bombka

Kanadyjska Mennica Królewska - sprawdź ofertę IDF!

Royal Canadian Mint to mennica znana na świecie szczególnie ze względu na produkcję wyjątkowych monet bulionowych, m.in. serii, które odnoszą się do kultury tego kraju. Jednak najbardziej znaną wśród inwestorów i kolekcjonerów jest moneta Maple Leaf, o próbie złota 999,9. Produkuje się ją bowiem nieprzerwanie od 1979 roku! Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jakie produkty Royal Canadian Mint są dostępne w naszym sklepie.

Royal Canadian Mint jest od ponad 100 lat na rynku metali szlachetnych

Przez wiele lat kanadyjskie monety były wybijane w Wielkiej Brytanii, jednak państwo to stopniowo uzależniało się od brytyjskiego parlamentu. Na początku XX wieku podjęto więc decyzję o otwarciu Royal Canadian Mint, w której rozpoczęto produkcję własnej waluty. Mennica ta została otwarta w 1908 roku i od wielu lat słynie ze swoich wysokiej jakości monet bulionowych, które zachwycają czystością kruszcu oraz projektami. Wspomniany już Maple Leaf po swojej premierze jako jedyny mógł na rynku finansowym konkurować z Krugerrandem - nic więc dziwnego, że ich produkty zyskały tak dużą popularność. Co ważne, w działalności Royal Canadian Mint bardzo ważna jest ochrona rud metali szlachetnych. Dlatego też mennica często odzyskuje metale, m.in. odrzuty poprzemysłowe, w wyniku różnorodnych procesów osiągając najwyższą na rynku czystość kruszców. Warto przekonać się o tym na własne oczy - dlatego przed zakupem zapraszamy do naszej siedziby. Nasz zespół chętnie zaprezentuje Ci produkty Royal Canadian Mint, dostępne w ofercie IDFmetale, a przede wszystkim pomoże podjąć ważne decyzje inwestycyjne!

Moneta Maple Leaf, a może wysokiej jakości sztabka? Zapraszamy do naszego oddziału!

Nasze biuro znajduje się w zabytkowej kamienicy przy ulicy Jagiellońskiej w Katowicach. Zapewniamy wysoki komfort podczas spotkań z doradcami, którzy z pewnością udzielą Ci najważniejszych informacji o inwestowaniu w metale szlachetne. Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę dla nowych Klientów!

Royal Canadian Mint z prestiżową akredytacją LBMA

Ze względu na długoletnią tradycję, wysokie standardy produkcji oraz emitowanie wysokiej jakości serii monet bulionowych, Royal Canadian Mint może pochwalić się certyfikatem Londyńskiego Stowarzyszenia Rynku Kruszców. Mennica znajduje się na Good Delivery List, co oznacza, że rocznie produkuje minimum 10 ton złota oraz 50 ton srebra. Muszą oni spełniać także wymagania dotyczące samych wyrobów, takich jak monety bulionowe oraz sztabki - LBMA dokładnie bowiem określa próbę kruszców oraz wagę sprzedawanych produktów. Royal Canadian Mint wyróżnia się również ciekawymi rozwiązaniami technologicznymi. Ich monety mają bowiem “DNA”, czyli system, który ułatwia identyfikację wyrobów mennicy, a w przypadku srebra zapewniają oni specjalną powłokę Mintshield™ , która chroni metal przed powstawaniem białych plam.

Dowiedz się więcej o ofercie Royal Canadian Mint i wzbogać swój portfel o wyjątkowe i wartościowe egzemplarze kolekcjonerskie. Zapraszamy!

do góry
bezpieczna dostawa
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium