Umicore

Szukasz sztabek Umicore? Złoto oraz inne wyroby mennicze producenta dostępne w naszej ofercie znajdziesz właśnie tutaj. Zapraszamy do zakupów!

Produkty Umicore w ofercie IDF:

Sztabka złota Umicore 1 uncja Sztabka złota Umicore 1 uncja
Producent: Umicore
Cena: 9 904,70 zł
szt.

Umicore - rafineria i mennica

Umicore to członek LBMA oraz certyfikowany producent złota i srebra. Wśród inwestorów złoto Umicore jest oceniane jako najwyższej jakości. Nic dziwnego - tylko firmy spełniające specjalistyczne standardy otrzymują akredytację Londyńskiego Stowarzyszenia Rynku Kruszców. Za naszym pośrednictwem zainwestujesz w sztabki tej marki!

Umicore - złoto wysokiej jakości to najlepsza inwestycja!

Historia Umicore sięga przeszło dwustu lat wstecz - to właśnie wtedy, na terenach, które dzisiaj wyznaczają granicę pomiędzy Belgią i Niemcami, kilka kopalni oraz hut połączyło się w jedną spółkę. Dalszy rozwój postępował, a na początku XIX wieku Umicore w celu wydobycia złota oraz innych metali szlachetnych otworzyło oddział w Kongo. W 1968 roku firma stała się sub-holdingiem Société Général de Belgique i zaczęła rozwijać nową działalność wydobywczą, a także rafineryjną. W latach 90. finalnie przedsiębiorstwo przekształciło się w zintegrowaną grupę przemysłową, oferując swoje usługi oraz wysokiej jakości produkty na wielu rynkach. Złoto Umicore to jednak wciąż ważny aspekt w DNA marki. Sztabki sprzedawane są w wyjątkowych, bezpiecznych opakowaniach, które zawierają certyfikat autentyczności. Co ważne, Umicore produkuje ten kruszec, korzystając z procesów recyklingu we własnych, przystosowanych do tego obiektach. Są oni największym producentem tego typu, a złoto tworzone jest m.in. z bezcennych metali szlachetnych, które są pozostałościami po wytwarzaniu innych półproduktów. Dzięki uszlachetnianiu Klienci otrzymują wysokiej jakości produkt, akredytowany przez LBMA. Z pewnością warto więc mieć w swojej kolekcji tak wyjątkowe złoto - koniecznie odwiedź nasz oddział i zobacz na żywo wyjątkowy asortyment!

Wyroby mennicy Umicore kupisz w IDFmetale!

Nasi eksperci chętnie zaprezentują Ci bogaty asortyment IDFmetale w katowickim biurze, a przede wszystkim pomogą Ci w zbudowaniu portfela inwestycyjnego lub oszczędnościowego. Dowiedz się więcej o rynku metali szlachetnych - zapraszamy!

Złoto Umicore spełnia standardy LBMA

W przypadku tak dużych producentów, jak Umicore, złoto z akredytacją LBMA nie jest niczym nadzwyczajnym. Warunkiem członkostwa oraz akredytacji jest m.in. roczna produkcja złota w ilości 10 ton oraz 50 ton srebra. Ważne są również standardy, jakie muszą spełniać gotowe sztabki: w przypadku złota Umicore nie może wypuścić na rynek sztabki o próbie kruszcu mniejszej niż 995, dokładnie określone jest także waga (od 350 do 430 uncji). Jaki jeszcze wpływ ma certyfikat Londyńskiego Stowarzyszenia Rynku Kruszców? Przede wszystkim jest on bardzo rozpoznawalny na rynku finansowym i wzbudza duże zaufanie. Złoto Umicore, posiadające akredytację, która jest tak charakterystyczna, może też dzięki temu zostać sprzedane na całym świecie - i to bez żadnego problemu. W naszej ofercie znajdziesz tylko produkty od producentów, którzy znajdują się na Good Delivery List. Dzięki temu Klienci mają pewność, że ich inwestycja ma realną wartość.

Dowiedz się więcej o tym, dlaczego warto wybrać Umicore - zapraszamy do kontaktu!

do góry
bezpieczna dostawa
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium