Monety bulionowe
127.07
PLN
Kangur Australijski 1 uncja srebra

Kangur Australijski 1 uncja srebra

in_stock
Cena: 127,07 zł
szt.
Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 24 godziny

Informacje

Kraj Australia
Metal Srebro
Próba 999
Waga (g) 31,1
Średnica 40,60
Nominał AUD 1
Opakowanie Kapsel ochronny
Rok 2020
Perth Mint

Australian Kangaroo (2020)

Srebrna moneta bulionowa "Kangur Australijski" (2020). Przedstawia ona kangura - symbol narodowy Australii. Została wybita w renomowanej australijskiej mennicy Perth Mint z kruszcu o krystalicznej czystości 9999. Moneta ta ma być konkurencją dla kultowych wśród inwestorów pozycji: Wiedeńskich Filharmoników i Kanadyjskich Liści Klonowych.  

Rewers monety przedstawia kangura oraz okalające go napisy 'Australian Kangaroo' oraz oznaczenie roku emisji, próby oraz wagi. Na awersie jak zawsze widnieje wizerunek Elżbiety II. Moneta wykonana została z niezwykłą dbałością o najmniejsze szczegóły, posiada liczne zdobienia, które powodują, że jest ona ciekawa dla oka. 

Moneta Kangur Australijski o wadze 1 uncji to jedno z najlepszych środków do inwestowania w srebro. Moneta jest prawnym środkiem płatniczym Australii, a jej niska cena powoduje, że inwestowanie w srebrny kruszec staje się osiągalne dla każdego!

Towar notowany - przejdź do regulaminu aby dowiedzieć się więcej.

Uwaga: zdjęcia produktów mają charakter poglądowy. Produkt może nieznacznie różnić się od prezentowanego na zdjęciuIntegracja cen produktów z kursami Stooq.pl by Maxsote

Sklep internetowy Shoper.pl