The Perth Mint

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem australijskiej mennicy w Polsce. Zamów sztabki i monety The Perth Mint. Odwiedź oddział w Katowicach lub kup online!

Produkty The Perth Mint w ofercie IDF:

Australijski Kangur 1 uncja złota Australijski Kangur 1 uncja złota
Producent: The Perth Mint
Cena: 9 710,76 zł
szt.
Australijski Kangur 1 uncja srebra Australijski Kangur 1 uncja srebra
Producent: The Perth Mint
Cena: 168,93 zł
szt.
Australijski Kangur 1/2 uncji złota Australijski Kangur 1/2 uncji złota
Producent: The Perth Mint
Cena: 5 079,49 zł
szt.
Australijski Kangur  1/4 uncji złota Australijski Kangur 1/4 uncji złota
Producent: The Perth Mint
Cena: 2 612,96 zł
szt.
Australijski Kangur 1/10 uncji złota Australijski Kangur 1/10 uncji złota
Producent: The Perth Mint
Cena: 1 057,99 zł
szt.
Sztabka złota Perth Mint 1g Sztabka złota Perth Mint 1g
Producent: The Perth Mint
Cena: 365,04 zł
szt.
Sztabka złota Perth Mint 5g Sztabka złota Perth Mint 5g
Producent: The Perth Mint
Cena: 1 645,90 zł
szt.
Sztabka złota Perth Mint 10g Sztabka złota Perth Mint 10g
Producent: The Perth Mint
Cena: 3 239,89 zł
szt.
Sztabka złota Perth Mint 20g Sztabka złota Perth Mint 20g
Producent: The Perth Mint
Cena: 6 295,10 zł
szt.
Sztabka złota Perth Mint 1 uncja Sztabka złota Perth Mint 1 uncja
Producent: The Perth Mint
Cena: 9 688,07 zł
szt.
 Sztabka złota Perth Mint 50g Sztabka złota Perth Mint 50g
Producent: The Perth Mint
Cena: 15 427,75 zł
szt.
Sztabka złota Perth Mint 100g Sztabka złota Perth Mint 100g
Producent: The Perth Mint
Cena: 30 927,66 zł
szt.
Sztabka złota Perth Mint 1kg Sztabka złota Perth Mint 1kg
Producent: The Perth Mint
Cena: 303 876,09 zł
szt.
Wszystkiego najlepszego! Wszystkiego najlepszego!
Producent: The Perth Mint

Perth Mint - australijska mennica z certyfikatem LBMA

Perth Mint, wpisane na listę LBMA, z pewnością znane jest każdej osobie, która interesuje się inwestycjami w metale szlachetne. Nic dziwnego - australijska mennica może pochwalić się ponad 120-letnim doświadczeniem w produkcji, a także gwarancją czystości złotych, srebrnych i platynowych monet oraz sztabek. Nic więc dziwnego, że Perth Mint cieszy się tak dużym zaufaniem wśród inwestorów na całym świecie. Sprawdź produkty tego producenta w ofercie IDFmetale.pl!

 Mennica w Perth została założona w 1899 roku i działa nieprzerwanie od tamtego czasu. Nie jest to przedsiębiorstwo prywatne - należy bowiem do australijskiego rządu, a sama wytwórnia odpowiada za wydobycie ponad 60% złota w kraju. Sztabki Perth Mint, a także wszystkie inne produkty, cechuje najwyższa jakość. Dlatego też marka ta jest rozpoznawalna na całym świecie, eksportując towary do ponad stu różnych państw - ich produkty dostępne są również w naszej ofercie, jest to bowiem jeden z producentów, z którymi nawiązaliśmy bezpośrednie relacje. Warto wspomnieć również o tym, że Perth Mint co roku wydaje różnego rodzaju monety bulionowe, kolekcjonerskie oraz sztabki, które stanowią prawny środek płatniczy. Prezentują oni wyjątkowe dla Australii motywy, a za oryginalne projekty odpowiedzialni są różnorodni twórcy. Najwyższy poziom uszlachetnienia złota i srebra spełnia standardy nawet bardzo wymagających kolekcjonerów. Nie dziwi więc informacja, że Perth Mint posiada certyfikat Londyńskiego Stowarzyszenia Rynku Kruszców.

 

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem Perth Mint w Polsce!

Monety bulionowe, a może sztabki Perth Mint? Odwiedź nasz oddział w Katowicach i dowiedz się więcej o inwestycjach w metale szlachetne od ekspertów IDFmetale. Wspólnie zbudujemy Twój portfel inwestycyjny!

 Perth Mint i LBMA - najważniejszy certyfikat na rynku metali szlachetnych

Wśród wielu cenionych producentów, jedną z mennic z największą ilością akredytacji na świecie jest właśnie Perth Mint. LBMA to natomiast zdecydowanie najważniejszy podmiot certyfikujący, ze względu na bardzo duże znaczenie Londyńskiej Giełdy Złota na ogólnoświatowym rynku metali szlachetnych. Nie bez powodu Londyńskie Stowarzyszenie Rynku Kruszców jest znane każdemu inwestorowi - bowiem to właśnie w Anglii ustalane są kursy sprzedaży oraz wymiany złota i srebra. LBMA nadaje certyfikaty mennicom, które spełniają bardzo wysokie standardy produkcji. Stowarzyszenie dokładnie określa próbę kruszcu, wagę oraz inne ważne aspekty specyfikacji akredytowanych mennic. Sztabki Perth Mint (zarówno złote, jak i srebrne) oraz inne produkty muszą być także wytwarzane w bardzo dużych rocznych ilościach, aby utrzymać akredytację. W przypadku australijskiej mennicy nie jest to oczywiście problemem, ze względu na to, że odpowiada ona za około 10% światowej produkcji złota. Oferta tego producenta z pewnością Cię nie rozczaruje, a przede wszystkim będzie doskonałym wyborem w przypadku inwestycji w metale szlachetne. Sprawdź naszą ofertę - zapraszamy!

Jesteś zainteresowany zakupem sztabki lub monety tego producenta? Zapraszamy do naszego oddziału w Katowicach lub złożenia wygodnego zamówienia online!

do góry
bezpieczna dostawa
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium