Rand Refinery

Szukasz produktów Rand Refinery? Sztabki i monety ze złota i srebra rafinerii z Południowej Afryki kupisz w naszym sklepie! Wybierz bezpieczne zakupy w IDF

Produkty Rand Refinery w ofercie IDF:

Krugerrand 1 uncja złota Krugerrand 1 uncja złota
Producent: Rand Refinery
Cena: 9 747,04 zł
szt.
Krugerrand 1 uncja srebra Krugerrand 1 uncja srebra
Producent: Rand Refinery
Cena: 171,14 zł
szt.
Krugerrand 1/2 uncji złota Krugerrand 1/2 uncji złota
Producent: Rand Refinery
Cena: 5 088,54 zł
szt.
Krugerrand 1/4 uncji złota Krugerrand 1/4 uncji złota
Producent: Rand Refinery
Cena: 2 617,62 zł
szt.
Krugerrand 1/10 uncji złota Krugerrand 1/10 uncji złota
Producent: Rand Refinery
Cena: 1 059,87 zł
szt.

Mennica z Południowej Afryki - Rand Refinery

Osoby, interesujące się tematyką inwestycji w metale szlachetne, z pewnością słyszały o słynnej monecie bulionowej Krugerrand. Za jej produkcję odpowiada właśnie Rand Refinery. Nazwa pochodzi od nazwiska prezydenta RPA, Paula Krugera, oraz waluty Republiki Południowoafrykańskiej - Randa. Dowiedz się więcej o tej największej na świecie rafinerii złota!

Dowiedz się więcej o Rand Refinery - największej rafinerii złota na świecie!

Rand Refinery została założona w 1920 roku w Germiston. Dzięki temu złoto, wydobywane na terenie RPA, nie musiało już być wysyłane do Londynu, a uszlachetnianie kruszców produkowanych w krajowych kopalniach mogło odbywać się na miejscu. Warto wspomnieć, że od tamtej pory Rand Refinery wyróżnia się na światowym rynku sztabkami oraz monetami o bardzo wysokiej czystości — zajmują się oni jednak nie tylko wyrobem produktów na potrzeby inwestycji, ale także dla szeroko pojętej branży przemysłowej. 100 lat tradycji sprawia, że przedsiębiorstwo wypracowało bardzo wysokie standardy wytapiania i oczyszczania złota oraz srebra. Ważną misją w przypadku tej rafinerii jest również rozwój — zarówno w kwestii ofert pracy dla młodych jubilerów, jak i w innych sektorach. Co równie ważne, firma ta należy również do Londyńskie Stowarzyszenia Rynku Kruszców i zajmuje bardzo wysoką pozycję — jest jednym z sędziów, którzy kontrolują standardy produkcji w innych przedsiębiorstwach. Zaciekawiła Cię historia Rand Refinery? Sztabka złota lub srebra, moneta bulionowa Krugerrand oraz inne wysokiej jakości produkty z RPA — to wszystko dostępne jest w naszej ofercie!

Kup sztabki i słynną monetę Rand Refinery w naszym oddziale!

Jeśli planujesz inwestycję w metale szlachetne, warto spotkać się z doradcą finansowym, który pomoże Ci we wszystkich kwestiach dotyczących wyboru monety bulionowej lub sztabki. Zapraszamy do naszego biura w Katowicach! Zadzwoń już teraz i umów spotkanie!

Rand Refinery i wysoka pozycja w LBMA - wysoka jakość, która doceniana jest na światowym rynku

Jak w przypadku większości znanych na świecie producentów złota oraz srebra, również i Rand Refinery posiada akredytację London Bullion Market Association. Przedsiębiorstwo otrzymało certyfikat w 1921 roku — a na przestrzeni lat wysoką jakość oraz standardy produkcji doceniły również nowojorska platforma obrotu złotem COMEX, oraz rynek japoński (TOCOM). Na rynku finansowym są to bardzo ważne wyznaczniki, które potwierdzają reputację mennicy lub rafinerii, a dodatkowo wpływają one na samą produkcję Rand Refinery. Sztabka, moneta bulionowa, moneta kolekcjonerska — wszystkie te produkty muszą być tworzone w oparciu o szczegółową specyfikację, która określa minimalną próbę kruszcu oraz wagę przedmiotu, co przekłada się na najwyższą wartość rynkową. Jeśli chciałbyś zainwestować w produkty Rand Refinery, koniecznie skontaktuj się z nami. - nasz zespół od lat zajmuje się doradztwem finansowym, wspólnie z naszymi Klientami zbudowaliśmy również już wiele portfeli oszczędnościowych. Zapraszamy do kontaktu!

do góry
bezpieczna dostawa
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium