Złote sztabki

250 g sztabka złota

250 g sztabka złota

in_stock
Cena: 57 926,12 zł
szt.
Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 5 dni

Informacje

Metal Złoto
Próba 999.9
Waga 250 g
Producent LBMA
Rodzaj Wybijana
LBMA

Złoto jest aktywem które od lat niezmiennie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród inwestorów. Jedną z najpopularniejszych form inwestowania w złoto są sztabki będące klasyczną a jednocześnie bezpieczną formą lokowania kapitału. Kupując złoto warto pamiętać aby jej producent posiadał akredytację LBMA - gwarantującą pewność i najwyższą jakość pruduktu.

 

Czym jest LBMA?

LBMA (London Bulion Market Association) to stowarzyszenie działające przy londyńskiej giełdzie złota. W jego skład wchodzą mennice, banki oraz inne instytucje związane z rynkiem metali szlachetnych. LMBA wyznacza oraz nadzoruje przestrzeganie wymogów jakościowych na Londyńskim Rynku Kruszców. Mennice, które je spełniają trafiają na regularnie aktualizowaną Good Delivery List. Zakup sztabki wyprodukowanej przez taką mennicę daje pewność, ze można ją odsprzedać w każdym miejscu na świecie a jej cena będzie najwyższa z możliwych (wyższa od ceny sztabek wyprodukowanych przez mennice bez akredytacji LBMA).

 

UWAGA! Jeśli w opisie nie stanowi inaczej wysyłane są losowe sztabki dowolnego producenta akredytowanego przez LBMA. 

Towar notowany - przejdź do regulaminu aby dowiedzieć się więcej.

Uwaga: zdjęcia produktów mają charakter poglądowy. Produkt może nieznacznie różnić się od prezentowanego na zdjęciuIntegracja cen produktów z kursami Stooq.pl by Maxsote

Sklep internetowy Shoper Premium