Münze Österreich

Kup produkty austriackiej mennicy Münze Österreich. Zapewniamy sprzedaż srebrnych oraz złotych monet i sztabek, z szybką wysyłką i 100% bezpieczeństwa

Produkty Münze Österreich w ofercie IDF:

Wiedeński Filharmonik 1 uncja złota Wiedeński Filharmonik 1 uncja złota
Cena: 9 927,89 zł
szt.
Wiedeński filharmonik 1 uncja srebra Wiedeński filharmonik 1 uncja srebra
Cena: 159,23 zł
szt.
Wiedeński Filharmonik 1/2 uncji złota Wiedeński Filharmonik 1/2 uncji złota
Cena: 5 193,07 zł
szt.
Wiedeński Filharmonik 1/4 uncji złota Wiedeński Filharmonik 1/4 uncji złota
Cena: 2 671,39 zł
szt.
Wiedeński Filharmonik 1/10 uncji złota Wiedeński Filharmonik 1/10 uncji złota
Cena: 1 081,64 zł
szt.
1 złoty Dukat Austriacki 1 złoty Dukat Austriacki
Cena: 1 179,11 zł
szt.

Münze Österreich - mennica znana wszystkim kolekcjonerom!

Münze Österreich to austriacka mennica, z której pochodzi znana wszystkim inwestorom oraz kolekcjonerom moneta bulionowa Wiedeńscy Filharmonicy. Jest to pierwszy taki produkt, który został wyemitowany w europejskiej walucie, a jej pierwsze wybicie miało miejsce w 1989 roku. Od tamtej pory jest wysoko ceniona na wszystkich rynkach inwestycyjnych. Sprawdź, jakie inne produkty Münze Österreich znajdziesz w naszej ofercie!

Münze Österreich to austriacka mennica z ponad 800-letnią historią

Münze Österreich powstała prawdopodobnie w XII wieku, z czym łączy się fascynująca historia sporu pomiędzy Ryszardem Lwie Serce i austriackim księciem Leopoldem, który uwięził angielskiego władcę, a za jego wolność zażądał 600 wiader srebra. Kiedy postulaty zostały spełnione, pojawił się problem, co zrobić z taką ilością kruszcu — rozwiązaniem było oczywiście bicie monet, srebro bowiem powszechnie stosowano do produkcji pieniędzy. Münze Österreich została więc utworzona w 1194 roku i przez wieki stosowano tam wiele różnorodnych technik menniczych, aż do XIX wieku, kiedy w tej austriackiej mennicy wynaleziono bicie pierścieniowe, co znacznie usprawniło wyrób monet. Rzemieślnicze tradycje są jednak wciąż ważne w przypadku Münze Österreich i częściowo korzysta się z nich również obecnie, m.in. podczas wykonywania grawerunku. Zdecydowanie jest to więc zarówno wspaniały zabytek, jak i wyjątkowe przedsiębiorstwo, wyróżniające się wspaniałymi seriami monet bulionowych oraz wysoką jakością. Wszystko to sprawia, że mennica ta jest znana na światowych rynkach — jeśli więc interesuje Cię temat inwestycji w metale szlachetne, produkty Münze Österreich dostępne są w IDFmetale zarówno stacjonarnie, jak i online. Nasi eksperci z pewnością pomogą Ci wybrać odpowiedni wyrób!

Kup produkty Münze Österreich w ofercie IDF

Dbamy nie tylko o wysoką jakość asortymentu, ale także standardów obsługi. Dlatego też nasi Klienci mogą liczyć na pełną dyskrecję oraz anonimowość. Jeśli więc interesujesz się tematem inwestycji, zapraszamy do naszego biura — wspólnie zbudujemy Twój portfel oszczędnościowy!

Produkty Münze Österreich zachwycą Cię jakością!

Poszukując informacji na temat akredytacji Münze Österreich wielu Klientów będzie z pewnością zdziwionych, że mennica ta nie widnieje na spisie Good Delivery List oraz nie posiada certyfikatu Londyńskiego Stowarzyszenia Rynku Kruszców. W tym przypadku jednak sprawa jest bardzo prosta: większościowym właścicielem Münze Österreich jest mennica Argor Heraeus, która tę akredytację posiada. Zarówno więc Wiedeńscy Filharmonicy, jak i sztabki, produkowane przez tego austriackiego producenta, spełniają wysokie standardy związane m.in. z próbą kruszcu, wagą oraz innymi aspektami, wyszczególnionymi przez LBMA. Nic więc dziwnego, że Münze Österreich jest tak znane i cenione na światowych rynkach. Mennica nie tylko może pochwalić się długoletnią tradycją oraz bardzo ciekawą historią, również jej znaczenie dla samej branży finansowej jest ogromne.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą tego producenta, koniecznie sprawdź, które produkty w naszym sklepie Cię zainteresują — zapraszamy do składania zamówień!

do góry
bezpieczna dostawa
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium