Bitcoin 1 uncja srebra - 2022

Cena: 172,65 zł 172.65
Dostępny, około 20 dni

Informacje

Średnica: 40,00
Rok: 2021
Typ: Moneta
Waga: 31,1 g
Próba: 999
Producent: Niue Island
Kraj: Niue

Srebrny Bitcoin 1 uncja 

Srebrna moneta Bitcoin odzwierciedla wartość srebra wyrażoną w millibitcoinach (1/1000 BTC) z dnia jej zaprojektowania. Nie jest to jednak jedyna cecha, która sprawia że prezentowana moneta jest tak wyjątkowa.

Na zewnętrznej krawędzi monety, w Kodzie binarnym zapisane zostało imię tajemniczego wynalazcy Bitcoina. Ponadto co roku wydawana będzie kolejna moneta odzwierciedlająca aktualną wycenę srebra do Bitcoina. Dzięki temu będzie można porównać wartość srebra i Bitcoina w kolejnych latach.

Moneta jest prawnym środkiem płatniczym.

moneta_srebrna_bitcoin_1_uncja_rewers

Opis

Specyfikacja monety bulionowej Bitcoin o wadze 1 uncji - czy wyróżnia się ten projekt?

Srebrna moneta bulionowa Bitcoin o wadze 1 uncji została wykonana z kruszcu o najwyższej próbie czystości, czyli 999. Jej wybiciem zajęła się Mennica Nowozelandzka. Wyjątkowy na rynku projekt został urozmaicony o zapisane w kodzie binarnym imię tajemniczego wynalazcy Bitcoina - informacja ta znajduje się na zewnętrznej krawędzi monety. Rewers ozdobiony jest dobrze znanym symbolem “B”, nawiązującym do nazwy kryptowaluty, a także obrazami sieci komputerowej. Awers przedstawia natomiast wizerunek królowej Elżbiety II, a także informacje o nominale monety - są to 2 dolary Niue. Wyspa ta planuje co roku wydawać kolejną edycję, odzwierciedlającą aktualną wycenę srebra do Bitcoina, co zapewni możliwość porównania cen kruszców oraz wirtualnej kryptowaluty. Jeśli zaciekawił Cię ten wyrób, zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu internetowego. Zapewniamy bezpieczną i szybką przesyłkę, a wszystkie produkty pochodzą od renomowanych mennic i rafinerii. Zapraszamy do zakupów!

do góry
bezpieczna dostawa
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium