Iwona Wasyluk-Wójcik - absolwentka Wydział Prawa i Administracji, ukończyła Studia Podyplomowe w zakresie menadżerskim oraz studia doktoranckie w zakresie prawa na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Zdobyła dwa certyfikaty Europejskiej Akademii Planowania Finansowego EFG i EFC w Warszawie. Posiada 27 letnie doświadczenie zawodowe.

Z IDF związana od 8 lat. Aktualnie pełni funkcję Dyrektora Organizacji i prowadzi kilkuosobowy zespół pracowników. Wielokrotna laureatka licznych nagród i wyróżnień IDF, m.in. tytułu najlepszego sprzedawcy w 2014 i 2015 roku.

Traktuje swoją pracę jako pasję i styl życia. Mocne strony, które wykorzystuje codziennie w swojej pracy to: perfekcyjna organizacja, zaangażowanie oraz samodyscyplina.

 

Katarzyna Szewczyk - absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Politechniki Śląskiej. Specjalista od inwestycji alternatywnych. W szczególności zajmuje się obsługą przedstawicieli wolnych zawodów oraz przedsiębiorców.

Z Firmą IDF nieprzerwanie związana od 10 lat. Zawód niezależnego doradcy wykonuje z pasją, co przekłada się na długofalową i owocną współpracę z Klientami. Wielokrotnie nagradzana i wyróżniana za osiągnięcia zawodowe m.in. tytułem najlepszego doradcy roku i najlepszego menedżera w Firmie. Od ponad 5 lat jako kierownik organizacji z sukcesami prowadzi zespół pracowników.

Prywatnie interesuje się fizyką kwantową i astrologią. W wolnym czasie można ją spotkać w górach lub na końskim grzbiecie.

 

 

Katarzyna Jastrzębska - absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu o kierunkach Rachunkowość i finanse przedsiębiorstw oraz Logistyka w biznesie. Ukończyła także edukację w Stamford College Student Union – Wielka Brytania.

W IDF od 8 lat zajmuje się doradztwem ubezpieczeniowo - finansowym. Osiągnęła tytuł Niezależnego Doradcy Finansowego najwyższego stopnia. Reprezentuje Departament ds. Inwestycji Alternatywnych, a wraz ze specjalistami z dziedziny prawa przygotowuje plany sukcesji. Współpracę z Klientami opiera na zaufaniu i dyskrecji.

Zawsze uśmiechnięta i pogodna. Interesuje się psychologią człowieka oraz zdrowym stylem życia. Uwielbia szkolić umiejętności taneczne oraz spędzać czas z rodziną na rowerowych lub narciarskich trasach.

 

 

Monika Stysz – ukończyła Akademię Rolniczą w Krakowie oraz studia podyplomowe "Rynek sztuki i antyków" na Akademii Krakowskiej im. A. Frycza Modrzewskiego. Przez lata prowadziła własny biznes.

W 2013 roku rozpoczęła współpracę z Firmą IDF. Dzięki pracy w IDF, łączy swoją życiową pasję i zamiłowanie do sztuki oraz antyków z fachowym doradztwem w artinwestycjach. Swoim klientom pokazuje, że sztuka prócz walorów estetycznych i prestiżowych, to także doskonała forma inwestycji

Takie cechy jak cierpliwość, wytrwałość i precyzje nieustająco szlifuje podczas lekcji malarstwa, które regularnie pobiera.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium