Złoto

Britannia 1/10 uncji złota Britannia 1/10 uncji złota
Producent: The Royal Mint
Cena: 990,64 zł
szt.

Złoto inwestycyjne

Zapewniamy sprzedaż złota inwestycyjnego w naszym sklepie online oraz bezpośrednio w naszym oddziale w mieście Katowice. Złoto inwestycyjne/lokacyjne dostępne jest w formie certyfikowanych sztabek oraz najpopularniejszych monet bulionowych. Oferujemy produkty najwyższej próby 999.9 pochodzące wyłącznie z mennic posiadających akredytację LBMA.

IDF Katowice – złoto inwestycyjne z LBMA

Certyfikat LBMA - czyli London Bullion Market Association (Londyńskie Stowarzyszenie Rynku Kruszców) - jest gwarantem pewności dostawcy. Biuro IDF Katowice oferuje złoto inwestycyjne posiadające akredytację LBMA - instytucji zrzeszającej ponad 120 największych spółek wydobywczych z 21 krajów, a zatem spełnia wszystkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa oraz jakości kruszcu. Warto podkreślić, że parametry wyznaczane przez LBMA są w stanie spełnić tylko nieliczni i najwięksi producenci, którzy produkują minimum 10 ton złota lub 50 ton srebra rocznie.

W naszym oddziale w Katowicach prowadzimy sprzedaż złota inwestycyjnego producentów takich jak: Valcambi, Argor Heraeus, Umicore, Perth Mint. Niezależnie od tego, czy interesuje Państwa regularne oszczędzanie, czy też dynamiczne inwestowanie na rynkach światowych, IDF jest bezpiecznym partnerem, który oferuje sztabki złota inwestycyjnego w różnych gramaturach, a także srebrne i złote monety. Zapraszamy do naszego oddziału w Katowicach - złoto inwestycyjne to gwarancja bezpiecznej dywersyfikacji portfela inwestycyjnego!

Gdzie kupić złoto inwestycyjne?

Handel metalami inwestycyjnym wymaga specjalistycznej wiedzy, łączącej znajomość gospodarki, handlu i szeroko rozumianej ekonomii. Decydując się na lokowanie pieniędzy, warto wybrać najbezpieczniejszą opcję - złoto inwestycyjne. Jeśli nie wiesz gdzie je kupić, nasz oddział w Katowicach to jedno z miejsc, w których można dokonać bezpiecznej transakcji.

Należy podkreślić, że oferowane przez katowicki oddział IDF Metale złoto inwestycyjne jest produktem certyfikowanym! Złote monety inwestycyjne oraz sztabki złota są wybijane w kruszcu najwyższej próby 999.9. Każda sztabka posiada także oznaczenie próby, wagi i indywidualny numer seryjny. Sztabki złota inwestycyjnego posiadają certyfikaty i pochodzą z mennic posiadających akredytację z LBMA. Tylko tak przygotowane złoto jest produktem pewnym i bezpiecznym, który może być traktowany jako korzystna i przede wszystkim bezpieczna inwestycja.

Dyskretna sprzedaż złota inwestycyjnego w Katowicach

Zadzwoń i umów spotkanie lub odwiedź nasz oddział
przy ul. Jagiellońskiej 5/1.

Zakup złoto inwestycyjne jako bezpieczna inwestycja

Złoto od zawsze uznawane jest za najbezpieczniejszy oraz najpewniejszy sposób lokowania środków finansowych. Według obowiązującego prawa złotem inwestycyjnym nazywamy produkt zawierający co najmniej 99,5 % czystego kruszcu.

Chociaż złoto jest postrzegane jako surowiec, to w świecie finansów traktowane jest jak waluta. Złoto inwestycyjne nie jest bowiem obciążone podatkiem VAT, standardowo naliczanym w przypadku towarów. Tym samym jest prostą i pewną formą lokowania kapitału. Złoto lokacyjne jest kruszcem ogólnoświatowym, które dobrze reaguje na wszelkiego rodzaju zawirowania na płaszczyźnie gospodarczej i politycznej. Jest zarówno tradycyjnym, jak i alternatywnym rozwiązaniem inwestycyjnym, po które warto sięgać szczególnie w niepewnych czasach.

Na cenę kruszcu wpływa fakt, że w przeciwieństwie do tradycyjnych banknotów nie można go dodrukować. Ponadto jego złoża nie są nieograniczone, a koszty ich eksploatacji nie należą do tanich. Stanowi on sporą część rezerw banków światowych, co dodatkowo dodaje mu znaczenia w kontekście wartości i bezpieczeństwa lokowania kapitału.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium