Złote sztabki

1 uncja Złota Sztabka - Argor Heraeus
1 uncja Złota Sztabka - Argor Heraeus

1 uncja Złota Sztabka - Argor Heraeus

instore_only
Cena: 7 476,28 zł
szt.
Dostępność Dostępny
Wysyłka w 24 godziny

Informacje

Kraj Szwajcaria
Metal Złoto
Próba 999.9
Waga 31,1 g
Producent Argor Heraeus
Rodzaj Wybijana
Argor Heraeus

Złota sztabka o wadze 1 uncji (31,1 g) szwajcarskiego producenta Argor Heraeus. Każda sztabka jest numerowana oraz została zabezpieczona opakowaniem typu CertiPack, na którego odwrocie znajduje się także certyfikat autentyczności sztabki. Każda ze sztabek zakupionych w naszym sklepie pochodzi bezpośrednio od producenta, dzięki czemu klienci są ich pierwszym właścicielem.

Argor Heraeus - Rafineria Argor Haereus powstała w 1986 r. z połączenia spółki Argor SA i Heraeus Holding GMBH. Niezmiennie wysoka jakość oferowanych produktów została dostrzeżona i doceniona w 2004 r., kiedy to Londyńska Giełda Złota ustanowiła Argor Heraeus jedną z pięciu głównych mennic na świecie, upoważnionych do realizowania dostaw w standardzie LBMA (London Bullion Market Association). W ofercie mennicy można znaleźć unikatowe sztabki, o najwyższej próbie w gramaturach od 1g do 1kg.

 

 

Towar notowany - przejdź do regulaminu aby dowiedzieć się więcej.

Uwaga: zdjęcia produktów mają charakter poglądowy. Produkt może nieznacznie różnić się od prezentowanego na zdjęciu© Inwestycje Alternatywne IDF Wszelkie prawa zastrzeżone. IDF sp. z o.o. | KRS: 0000231820 | Kapitał: 2 050 000 zł (opłacony w całości)

Aktualne notowania cen kruszców dostarcza Stooq.pl

Sklep internetowy Shoper.pl