Sztabki złota

 Sztabka złota Perth Mint 50g Sztabka złota Perth Mint 50g
Producent: The Perth Mint

Sztabki złota inwestycyjnego

Złote sztabki najwyższej próby 999,9, proponowane przez IDF Katowice, są gwarancją bezpiecznej inwestycji. Najwyższa jakość potwierdzona międzynarodowym certyfikatem LBMA to standard, wyróżniający pewnego i sprawdzonego dystrybutora. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz możliwość odbioru, także większych zamówień w 24h.

Gdzie kupić sztabki złota?

Jesteśmy jedynym podmiotem w kraju, który może zaoferować klientom każdą ilość złota inwestycyjnego w dostawie natychmiastowej! Wpływa to na maksymalne skrócenie czasu realizacji transakcji, z jednoczesnym wzrostem jej bezpieczeństwa. Jest to szczególnie istotne przy inwestycjach w metale szlachetne. Zachęcamy do zamówienia sztabek ze złota online (powyżej) oraz do odwiedzin naszego oddziału w mieście Katowice. W ofercie sprzedaży nasi Klienci znajdą posiadające certyfikaty złote sztabki o różnych gramaturach (od 1g do 1kg).

Czysta sztabka złota inwestycyjnego posiada próbę 999,9, a także jest właściwie zabezpieczona i oznaczona. Szczegółowa specyfikacja podaje zawartość złota w uncjach, masę sztabki w gramach, czystość kruszcu oraz unikalny numer seryjny sztabki. W zależności od masy sztabki certyfikat autentyczności jest zamieszczany na rewersie opakowania typu CertiPack (do 100 gram) lub w przypadku sztabek złota odlewanych wydawany w formie papierowej. Przewagą inwestycyjnych sztabek złota nad innymi formami lokowania środków finansowych jest fakt, że są one honorowane na całym świecie. Dzięki certyfikatom cenny kruszec ma wiążące potwierdzenie autentyczności. Wszystkich, którzy nie wiedzą, gdzie kupić sztabki złota zapraszamy do naszego oddziału w Katowicach - w ciszy oraz pełnej poufności dokonasz bezpiecznego zakupu złotych sztabek.

Kup lub odbierz sztabki złota
inwestycyjnego w Katowicach

Zamów online lub umów spotkanie i odwiedź nasz oddział
w samym centrum Śląska, przy ul. Jagiellońskiej 5/1.

Sprzedajemy złote sztabki wyłącznie
renomowanych mennic z certyfikatem LBMA

W naszej ofercie znajdują się sztabki złota pochodzące z renomowanych mennic, które uzyskały akredytację LBMA - organizacji wyznaczającej standardy oceniania producentów złota. To największy światowy autorytet, którego wymagania mogą spełnić tylko producenci o dużym zasięgu i wysokiej jakości kruszcu. Innymi słowy, wszystkie oferowane przez nas sztabki złota są produktem wiarygodnym, rozpoznawalnym i chętnie kupowanym na całym świecie - to gwarancja bezpiecznego inwestowania w złoto!

Złoto zawsze kojarzone było - i słusznie! - z pewnością i bezpieczeństwem. Od wieków jest nośnikiem kapitału oraz zabezpieczeniem inwestycyjnym. Niegdyś było środkiem płatniczym, obecnie sztabka złota pozwala na solidne zabezpieczenie i pomnożenie portfela inwestycyjnego. Odporne na wahania związane z zawirowaniami geopolitycznymi i gospodarczymi, złote sztaby są aktywami, które pozwalają na uchronienie się przed inflacją, a także spadkiem wartości pieniądza.

Wiemy, jak istotne jest właściwe inwestowanie, dlatego zapraszamy do naszego biura w Katowicach. Sztabki złota z certyfikatem LBMA pozwolą na rozpoczęcie świadomego zarządzania kapitałem, który stanie się odporny na niekorzystne zdarzenia na rynkach finansowych oraz będzie honorowany w każdym zakątku świata.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium