Na Szczęście
285
PLN
Świat Twojej Duszy - Wierność
Świat Twojej Duszy - Wierność

Świat Twojej Duszy - Wierność

instore_only
Cena: 285,00 zł
szt.
Dostępność Dostępny
Wysyłka w 24 godziny
Mennica Polska/Niue

World of your soul - Faith (2016)

Srebrna moneta kolekcjonerska będąca kolejną odsłoną serii 'Świat Twojej Duszy'. Tym razem tematem przewodnim stała się wiara. To źródło radości i szczere pragnienie pozytywnych zmian, które dają nam siłę w nielekkiej wędrówce przez życie. Racjonalne argumenty i empiryczne dowody nie mają najmniejszego znaczenia, gdy w sercu człowieka gości niezmącona wątpliwościami harmonia. Z tego też powodu, wyraz wiary został uwieczniony na tym wyjątkowym numizmacie.

To wspaniały pomysł na uduchowiony upominek, przekazujący wartość nie tylko samego kruszcu, ale także ciepłych myśli o drugiej osobie. Nie należy także zapominać o walorach estetycznych monety - zastosowano tu precyzyjne techniki mennicze, a całość umieszczono w prezentacyjnym, tematycznym etui. Dzięki temu mamy pewność, że moneta ta będzie cieszyć oczy jeszcze przez wiele, wiele lat. 

 

Uwaga: zdjęcia produktów mają charakter poglądowy. Produkt może nieznacznie różnić się od prezentowanego na zdjęciu© Inwestycje Alternatywne IDF Wszelkie prawa zastrzeżone. IDF sp. z o.o. | KRS: 0000231820 | Kapitał: 2 050 000 zł (opłacony w całości)

Aktualne notowania cen kruszców dostarcza Stooq.pl

Sklep internetowy Shoper.pl