Złote sztabki

500 g Złota Sztabka

500 g Złota Sztabka

in_stock
Cena: 117 835,97 zł
szt.
Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: około 10 dni

Informacje

Kraj Szwajcaria
Metal Złoto
Próba 999.9
Waga 500 g
Producent Argor Heraeus
Rodzaj Odlewana
Manufacturer: Valcambi

Złota sztabka inwestycyjna wybita przez szwajcarskiego producenta Valcambi, posiadającego akredytację LBMA - gwarantującą najwyższą jakość złota. Valcambi S.A. z siedzibą w Balerna  jest drugim największym producentem złota na świecie. Szwajcarska firma przerabia rocznie ponad 1000 ton złota, co stanowi 25% światowej produkcji. Od 1980 firma znajduje się w posiadaniu grupy Credit Suisse. Wszystkie złote sztabki posiadają certyfikat „Good Delivery” LBMA i emitowana są w gramaturach od 1 g do 1000 g.

Sztabka 500 gramowa została odlana z czystego złota próby 999.9 Wraz ze sztabką kupujący otrzymuje papierowy certyfikat autentyczności wraz z oznaczeniem próby, wagi oraz numeru seryjnego. Sztabki odlewane, o większych gramaturach to doskonały wybór dla osób, którym zależy na uzyskaniu jak najkorzystniejszej ceny w przeliczeniu na gram kruszcu i które inwestycje w złoto traktują długofalowo.

Towar notowany - przejdź do regulaminu aby dowiedzieć się więcej.

Uwaga: zdjęcia produktów mają charakter poglądowy. Produkt może nieznacznie różnić się od prezentowanego na zdjęciuIntegracja cen produktów z kursami Stooq.pl by Maxsote

Sklep internetowy Shoper Premium