Złote sztabki

500 g Złota Sztabka - Valcambi

500 g Złota Sztabka - Valcambi

instore_only
Cena: 123 512,54 zł
szt.
Dostępność Dostępny
Wysyłka w 25 dni roboczych

Informacje

Kraj Szwajcaria
Metal Złoto
Próba 999.9
Waga 500 g
Producent Argor Heraeus
Rodzaj Odlewana
Producent: Valcambi

Złota sztabka inwestycyjna wybita przez szwajcarskiego producenta Valcambi, posiadającego akredytację LBMA - gwarantującą najwyższą jakość złota. Valcambi S.A. z siedzibą w Balerna  jest drugim największym producentem złota na świecie. Szwajcarska firma przerabia rocznie ponad 1000 ton złota, co stanowi 25% światowej produkcji. Od 1980 firma znajduje się w posiadaniu grupy Credit Suisse. Wszystkie złote sztabki posiadają certyfikat „Good Delivery” LBMA i emitowana są w gramaturach od 1 g do 1000 g.

Sztabka 500 gramowa została odlana z czystego złota próby 999.9 Wraz ze sztabką kupujący otrzymuje papierowy certyfikat autentyczności wraz z oznaczeniem próby, wagi oraz numeru seryjnego. Sztabki odlewane, o większych gramaturach to doskonały wybór dla osób, którym zależy na uzyskaniu jak najkorzystniejszej ceny w przeliczeniu na gram kruszcu i które inwestycje w złoto traktują długofalowo.

Towar notowany - przejdź do regulaminu aby dowiedzieć się więcej.

Uwaga: zdjęcia produktów mają charakter poglądowy. Produkt może nieznacznie różnić się od prezentowanego na zdjęciu© Inwestycje Alternatywne IDF Wszelkie prawa zastrzeżone. IDF sp. z o.o. | KRS: 0000231820 | Kapitał: 2 050 000 zł (opłacony w całości)

Aktualne notowania cen kruszców dostarcza Stooq.pl

Sklep internetowy Shoper.pl