Złote sztabki

100 g Złota Sztabka - Argor Heraeus
100 g Złota Sztabka - Argor Heraeus

100 g Złota Sztabka - Argor Heraeus

instore_only
Cena: 20 152,85 zł
szt.
Dostępność Dostępny
Wysyłka w 24 godziny

Informacje

Kraj Szwajcaria
Metal Złoto
Próba 999.9
Waga 100 g
Producent Argor Heraeus
Rodzaj Wybijana
Argor Heraeus

Złota sztabka o wadze 100 gram, szwajcarskiego producenta Argor Heraeus. Każda ze sztabek posiada unikatowy numer oraz została zabezpieczona opakowaniem typu CertiPack, na którego odwrocie znajduje się także certyfikat autentyczności sztabki. Każda ze sztabek zakupionych w naszym sklepie pochodzi bezpośrednio od producenta.

Argor Heraeus - Rafineria Argor Haereus powstała w 1986 r. z połączenia spółki Argor SA i Heraeus Holding GMBH. Niezmiennie wysoka jakość oferowanych produktów została dostrzeżona i doceniona w 2004 r., kiedy to Londyńska Giełda Złota ustanowiła Argor Heraeus jedną z pięciu głównych mennic na świecie, upoważnionych do realizowania dostaw w standardzie LBMA (London Bullion Market Association). W ofercie mennicy można znaleźć unikatowe sztabki, o najwyższej próbie w gramaturach od 1g do 1kg.

 

 

 

 

 

Towar notowany - przejdź do regulaminu aby dowiedzieć się więcej.

Uwaga: zdjęcia produktów mają charakter poglądowy. Produkt może nieznacznie różnić się od prezentowanego na zdjęciu© Inwestycje Alternatywne IDF Wszelkie prawa zastrzeżone. IDF sp. z o.o. | KRS: 0000231820 | Kapitał: 2 050 000 zł (opłacony w całości)

Aktualne notowania cen kruszców dostarcza Stooq.pl

Sklep internetowy Shoper.pl