IDFmetale.pl oficjalnym dystrybutorem Perth Mint w Polsce

 

 

Szanowni Państwo,

 

 

Mamy przyjemność oficjalnie ogłosić nawiązanie bezpośredniej współpracy z jednym z największych producentów złota inwestycyjnego na świecie - australijską mennicą The Perth Mint. Dzięki tej współpracy będziemy mogli dostarczać naszym klientom szeroki wybór produktów australijskiego producenta, należącego do LBMA. Ponadto, posiada także akredytacje giełdy w Nowym Jorku, Tokio, Dubaju i Szanghaju, a więc wszystkich 5 największych giełd towarowych na świecie

 

Perth Mint powstał w roku 1899 w związku z trwającą w tym czasie "gorączką złota" w Australii. Od tego czasu profil działalności niejednokrotnie się zmieniał, jednak nieustannie był on skoncentrowany na złocie. Obecnie Perth Mint słynie na świecie ze swoich monet bulionowych z wizerunkami australijskich zwierząt - Kangura, Koali i Kookaburry, a także jest kojarzony z wyjątkowymi sztabkami inwestycyjnymi - każda z nich ma delikatnie matową powierzchnię, co bardzo ciekawie prezentuje się "na żywo".

 

Nie należy zapominać także o licznych kultowych seriach monet kolekcjonerskich autorstwa mincerzy z Perth Mint. Wiele z nich stało się prawdziwymi światowymi bestsellerami, a kolekcjonerzy z niecierpliwością wyczekują na kolejne wyjątkowe produkty o limitowanym nakładzie.

 

 

 

© Inwestycje Alternatywne IDF Wszelkie prawa zastrzeżone. IDF sp. z o.o. | KRS: 0000231820 | Kapitał: 2 050 000 zł (opłacony w całości)

Aktualne notowania cen kruszców dostarcza Stooq.pl

Sklep internetowy Shoper.pl