O Nas

Grupa firm IDF od lat pomaga Klientom zaplanować bezpieczną przyszłość. Funkcjonujemy na rynku finansowym już od 2005 roku. W branży finansowej posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie. 

Teraz także poprzez sklep internetowy IDFmetale.pl mamy możliwość zaoferować najwyższej jakości złoto i srebro inwestycyjne. Dzięki utrzymywaniu wysokich stanów magazynowych możemy zaopatrywać klientów w złoto w ciągu 24 godzin od opłacenia zamówienia. 

Spółka wpisana została przez Narodowy Bank Polski do rejestru podmiotów uprawnionych do prowadzenia działalności kantorowej w zakresie sprzedaży i zakupu złota dewizowego oraz platyny dewizowej (numer zaświadczenia 10596/2012).

Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku, będąc firmą z tradycjami oraz polskim kapitałem (kapitał zakładowy spółki to 2.050.000 zł)

Dzięki długoletniej współpracy z największymi dostawcami, mamy możliwość zakupu metali szlachetnych bezpośrednio od producentów LBMA.

idfmetale

 

Do tej pory zaufało nam już ponad 10.000 Klientów, których otaczamy fachową opieką i wsparciem. W pracy kierujemy się wysoką jakością i etyką. Jesteśmy firmą innowacyjną, przewidujemy i wyprzedzamy trendy rynkowe. Jesteśmy pionierami w wyszukiwaniu rozwiązań związanych z obsługą naszych Klientów.

Ze względu na nową "rzeczywistość rynkową", w której się znaleźliśmy, oprócz tradycyjnych produktów finansowych, posiadamy również produkty alternatywne, dzięki którym Klienci mogą poczuć się bezpiecznie. Są to inwestycje w produkty takie jak: wino inwestycyjne, whisky, ziemię, surowce, energię, wierzytelności i dzieła sztuki.

Co niezwykle cenne, stworzyliśmy dla naszych Klientów możliwość zabezpieczenia wartości ich majątku poprzez inwestycje w metale szlachetne najwyższej próby tj. złoto i srebro fizyczne (w sztabkach i monetach bulionowych). Wiedza i doświadczenie zdobyte na rynkach inwestycyjnych pozwalają na zaoferowanie naszym Klientom produktów "skrojonych na miarę" - stosownie do ich oczekiwań i potrzeb. Dajcie sobie Państwo szansę i stwórzcie swój własny plan zabezpieczenia finansowego korzystając z pomocy naszych specjalistów.

© Inwestycje Alternatywne IDF Wszelkie prawa zastrzeżone. IDF sp. z o.o. | KRS: 0000231820 | Kapitał: 2 050 000 zł (opłacony w całości)

Aktualne notowania cen kruszców dostarcza Stooq.pl

Sklep internetowy Shoper.pl