Nasi eksperci

Iwona Wasyluk-Woch - absolwentka Wydział Prawa i Administracji, ukończyła Studia Podyplomowe w zakresie menadżerskim oraz studia doktoranckie w zakresie prawa na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Zdobyła dwa certyfikaty Europejskiej Akademii Planowania Finansowego EFG i EFC w Warszawie. Posiada 27 letnie doświadczenie zawodowe.

Z IDF związana od 8 lat. Aktualnie pełni funkcję Dyrektora Organizacji i prowadzi kilkuosobowy zespół pracowników. Wielokrotna laureatka licznych nagród i wyróżnień IDF, m.in. tytułu najlepszego sprzedawcy w 2014 i 2015 roku.

Traktuje swoją pracę jako pasję i styl życia. Mocne strony, które wykorzystuje codziennie w swojej pracy to: perfekcyjna organizacja, zaangażowanie oraz samodyscyplina.

Kontakt: 501 417 550  |  E-mail: iwasyluk@idf.com.pl

 

 

Katarzyna Szewczyk - absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Politechniki Śląskiej. Specjalista od inwestycji alternatywnych. W szczególności zajmuje się obsługą przedstawicieli wolnych zawodów oraz przedsiębiorców.

Z Firmą IDF nieprzerwanie związana od 10 lat. Zawód niezależnego doradcy wykonuje z pasją, co przekłada się na długofalową i owocną współpracę z Klientami. Wielokrotnie nagradzana i wyróżniana za osiągnięcia zawodowe m.in. tytułem najlepszego doradcy roku i najlepszego menedżera w Firmie. Od ponad 5 lat jako kierownik organizacji z sukcesami prowadzi zespół pracowników.

Prywatnie interesuje się fizyką kwantową i astrologią. W wolnym czasie można ją spotkać w górach lub na końskim grzbiecie. 

Kontakt: 691 870 889  |  E-mail: kszewczyk@idf.com.pl

 

 

Michał Kaszuba - absolwent studiów magisterskich zarządzania w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Z firmą IDF współpracuje od 2006 roku, obecnie na stanowisku Niezależnego Doradcy Finansowego III stopnia. W tym czasie nawiązał liczne długofalowe relacje z klientami, przede wszystkim w zakresie inwestycji alternatywnych (inwestycje w metale szlachetne, ziemię i sztukę) oraz szerokiej gamy ubezpieczeń. Do każdego klienta stosuje indywidualne podejście, tak aby w najlepszy sposób móc poznać jego potrzeby i wymagania oraz dobrać produkt 'skrojony na miarę'.

Uwielbia podróżowanie. W wolnym czasie lubi grać w pokera, można go także spotkać na polu golfowym.

Kontakt: 508 114 611  |  E-mail: mkaszuba@idf.com.pl

 

 

 

Angelika Lorens - absolwentka studiów magisterskich na wydziale matematyczno - fizycznym Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Z firmą IDF związana od początku jej powstania tj. od 2005 roku, kiedy to wybrała indywidualną ścieżkę kariery, jako niezależny doradca finansowy. Posiada wieloletnie doświadczenie, które obejmuje dział ubezpieczeń, inwestycji kapitałowych oraz inwestycji alternatywnych. Pomaga swoim Klientom - w szczególności osobom wykonującym wolne zawody - w realnym zabezpieczeniu ich przyszłości finansowej oraz budowaniu trwałego majątku. Ceniona za swój profesjonalizm i rzetelność.

Czerpie radość z nieustannej edukacji finansowej oraz możliwości wymieniania się wiedzą praktyczną z innymi specjalistami. Prywatnie miłośniczka koni.

Kontakt: 692 626 494  |  E-mail: alorens@idf.com.pl

 

 

Anna Chojnacka - absolwentka Politechniki Śląskiej oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Wśród jej klientów największą grupę stanowią przedsiębiorcy i osoby pracujące w wolnych zawodach.

Z IDF związana od 7 lat. Zdobyta w tym czasie wiedza oraz nabyte doświadczenie, pozwoliło jej na uzyskanie najwyższego stopnia Niezależnego Doradcy Finansowego. Wielokrotnie nagradzana i wyróżniana nagrodami IDF. Na co dzień zajmuje się doradztwem ubezpieczeniowo - finansowym oraz inwestycjami alternatywnymi. Współpracuje także ze specjalistami z dziedziny prawa, pomagając klientom w stworzeniu planu sukcesji.

Prywatnie można ją spotkać na ścieżkach rowerowych lub trasach narciarskich z aparatem w ręku.

Kontakt: 603 312 413  |  E-mail: achojnacka@idf.com.pl

 

 

Katarzyna Jastrzębska - absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu o kierunkach Rachunkowość i finanse przedsiębiorstw oraz Logistyka w biznesie. Ukończyła także edukację w Stamford College Student Union – Wielka Brytania.

W IDF od 8 lat zajmuje się doradztwem ubezpieczeniowo - finansowym. Osiągnęła tytuł Niezależnego Doradcy Finansowego najwyższego stopnia. Reprezentuje Departament ds. Inwestycji Alternatywnych, a wraz ze specjalistami z dziedziny prawa przygotowuje plany sukcesji. Współpracę z Klientami opiera na zaufaniu i dyskrecji.

Zawsze uśmiechnięta i pogodna. Interesuje się psychologią człowieka oraz zdrowym stylem życia. Uwielbia szkolić umiejętności taneczne oraz spędzać czas z rodziną na rowerowych lub narciarskich trasach.

Kontakt: 696 621 358  |  E-mail: kjastrzebska@idf.com.pl

 

Anita Marciniak – absolwentka Uniwersytetu Śląskiego oraz Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie. Od ponad 20 lat na rynku finansowym.

Pracę rozpoczęła w Towarzystwie Ubezpieczeń, gdzie osiągnęła wiele szczebli kariery w korporacji. W 2013 rozpoczęła własną działalność i współpracę z IDF. Tutaj odnalazła niezależność i możliwość rozwoju. Jej domeną pozostają ubezpieczenia oraz inwestycje alternatywne.

Jest osobą komunikatywną i rzetelną. Prywatnie jej pasją są góry. Kwalifikowany taternik, zimą amatorka narciarstwa.

Kontakt: Tel: 609 181 011  |  E-mail: amarciniak@idf.com.pl

 

Monika Stysz – ukończyła Akademię Rolniczą w Krakowie oraz studia podyplomowe "Rynek sztuki i antyków" na Akademii Krakowskiej im. A. Frycza Modrzewskiego. Przez lata prowadziławłasny biznes.

W 2013 roku rozpoczęła współpracę z Firmą IDF. Dzięki pracy w IDF, łączy swoją życiową pasję i zamiłowanie do sztuki oraz antyków z fachowym doradztwem w artinwestycjach. Swoim klientom pokazuje, że sztuka prócz walorów estetycznych i prestiżowych, to także doskonała forma inwestycji.

Takie cechy jak cierpliwość, wytrwałość i precyzje nieustająco szlifuje podczas lekcji malarstwa, które regularnie pobiera.

Kontakt: 609 078 518  |  E-mail: mstysz@idf.com.pl

Małgorzata Smelik -  absolwentka m.in. Międzynarodowej Szkoły Nauk Politycznych z tytułem magistra Uniwersytetu Śląskiego oraz Universite de Bordeaux. Manager w międzynarodowej firmie, z IDF związana od 2008 roku, aktualnie na stanowisku Niezależnego Doradcy Finansowego II stopnia.

Ponad 10 letnie doświadczenie, dziesiątki szkoleń, liczne licencje i uprawnienia w zakresie ubezpieczeń, inwestycji kapitałowych oraz alternatywnych (złoto, srebro, ziemia), pozwalają jej budować plany zabezpieczenia majątku klientów. W swojej pracy ceni rzetelność, zaangażowanie oraz wzajemne zaufanie.

Prywatnie uwielbia odkrywać i poznawać nowe, ciekawe miejsca w kraju i zagranicą. 

Kontakt: 604 608 156  |  E-mail: msmelik@idf.com.pl

Anna Januszewska-Dudek -  absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Politechniki Śląskiej. Pomaga ludziom w realizacji marzeń, w osiągnięciu stabilizacji finansowej, zabezpieczeniu majątku oraz jego pomnażaniu.

Posiada ponad 6-letnie doświadczenie w branży finansowej, ma za sobą dziesiątki szkoleń, liczne licencje i uprawnienia w zakresie ubezpieczeń, inwestycji a także odfrankowywania kredytów.

Specjalizuje się w szeroko rozumianych inwestycjach alternatywnych m.in. fizyczne złoto, srebro, ziemia oraz nowe technologie. Do każdego klienta stosuje indywidualne podejście, tak aby w najlepszy sposób móc poznać jego potrzeby i wymagania oraz dobrać produkt "skrojony na miarę". Co istotne pomaga Klientom nie tylko wybrać adekwatne rozwiązanie, ale także pomaga w ich prowadzeniu i dostosowaniu do aktualnej sytuacji rynkowej i rodzinnej.

Jest osobą niezmiernie komunikatywną i pełną energii. Energii, którą najchętniej pożytkuje podczas uprawiania sportu. W ramach wyciszenia fanka medytacji oraz jogi. 

Kontakt: 883 117 710  |  E-mail: ajanuszewska@idf.com.pl

 

© Inwestycje Alternatywne IDF Wszelkie prawa zastrzeżone. IDF sp. z o.o. | KRS: 0000231820 | Kapitał: 2 050 000 zł (opłacony w całości)

Aktualne notowania cen kruszców dostarcza Stooq.pl

Sklep internetowy Shoper.pl