Kup w oddziale

Alternatywą dla zakupów za pośrednictwem sklepu internetowego jest możliwość zakupu złota w wybranym oddziale IDF. Jeżeli są Państwo zainteresowani taką formą zakupu bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z infolinią w celu wybrania dogodnego terminu zakupu. 

W zdecydowanej większości przypadków, odbiór możliwy jest tego samego dnia!

Kupując w oddziale, transakcja może zostać opłacona gotówką. Całość transakcji przebiega w przystosowanych pomieszczeniach, zapewniających dyskrecję i bezpieczeństwo. Szczególnie cenimy spotkania z klientami, ponieważ jest to doskonała okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy na temat aktualnych wydarzeń wpływających na rynek finansowy. Mamy także możliwość lepszego poznania naszych klientów i budowania długofalowych relacji.

Zamówienia, których wartość przekracza równowartość 15.000 Euro, mogą być zrealizowane jedynie po okazaniu przez klienta dowodu tożsamości. Wymóg ten wynika bezpośrednio z przepisów rangi ustawowej.

Nasze oddziały mieszczą się w Katowicach oraz Tychach. Pełną listę oddziałów wraz z adresami można znaleźć klikając tutaj

 

 

© Inwestycje Alternatywne IDF Wszelkie prawa zastrzeżone. IDF sp. z o.o. | KRS: 0000231820 | Kapitał: 2 050 000 zł (opłacony w całości)

Aktualne notowania cen kruszców dostarcza Stooq.pl

Sklep internetowy Shoper.pl