Hurt

Ze względu na zakup metali szlachetnych bezpośrednio od producentów, jesteśmy w stanie sprzedawać monety i sztabki zarówno naszym klientom jak i innym dystrybutorom, doradcom finansowym oraz bankom w całej Polsce.

Dzięki sprowadzaniu hurtowych ilości złota i srebra, uzyskujemy korzystne ceny na etapie zakupu, przez co także nasi klienci mają dostęp do metali w konkurencyjnych cenach. Stale utrzymujemy wysokie stany magazynowe oraz zapewniamy sprawną realizację zamówień i szybką wysyłkę. Dzięki temu, najbardziej popularne sztabki i monety są nieprzerwanie dostępne od ręki w dużych ilościach.

Współpracujemy z zaufanymi operatorami logistycznymi, dzięki czemu mamy pewność, że produkty dotrą do naszych klientów szybko, dyskretnie i bezpiecznie

Klienci detaliczni mogą dokonywać zakupów bezpośrednio przez sklep internetowy lub w oddziałach IDF, natomiast z klientami hurtowymi preferujemy kontakt e-mailowy lub telefoniczny. Pozwala to na dopasowanie naszych usług do indywidualnych wymagań i aktualnych potrzeb.

Do każdego zapytania ofertowego przygotowujemy indywidualną wycenę opartą o aktualną cenę spot danego metalu. Aby zapewnić możliwie jak najszybsze przedstawienie oferty cenowej, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Jeśli zainteresowani są Państwo założeniem konta hurtowego, prosimy o zarejestrowanie się na naszej stronie jako firma oraz przesłanie kopii dokumentów rejestracyjnych spółki oraz dokument potwierdzający zarejestrowanie podmiotu jako płatnika VAT. Dodatkowo przepisy obowiązującego prawa wymagają od nas pozyskanie od naszych partnerów informacji dotyczących struktury zarządczej, wykazu osób autoryzowanych do zakupu metali, a także kopie dowodów osobistych wyżej wymienionych osób. Wszystkie niezbędne dokumenty mogą zostać przesłane drogą e-mailową.

Integracja cen produktów z kursami Stooq.pl by Maxsote

Sklep internetowy Shoper Premium